Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolat, de két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat, de két külön élet?

Figyelt kérdés

Négy éve ismerjük egymást, ebből három és fél éve vagyunk együtt. Elégé nehezen jöttünk össze: sok akadályt kellett le győznünk ( emberek, érzések, korkülönbség, társadalmi különbségek). Az egész kapcsolatunk olyan mint egy hullámvasút: vannak jobb időszakaink amikor nagyon jól megvagyunk és minden rendben van és rosszabbak amikor csak vitatkozunk és sok a nézeteltérés közöttûnk.

Mindeközben úgy élünk mint két független ember akik néha találkoznak. Mind a kettőnknek megvan a saját munkája ami leköt minket, a saját családja( az enyém messze él) ,baráti köre, a napi rutinja. Nem ismerem a gyerekkori barátait, a szüleinek nem mutatott be csak a nővérének. Az egész baráti köréből csak egy közös ismerösünket és a keresztlánya szüleit ismerem, De soha nem vitt el magával a keresztlánya lakására amikor ajándékozni ment. Éttermekben, kávézókban, játszóházakban találkoztam velük mindig. A belsőségesebb, otthoni találkozókra mindig a nővérével ment.

Ha megy valahová nagyobb útra ( országon belül) szinte soha nem visz magával, régebben könyörögtem de ma már meguntam és nem érdekel. Heti 2-3 alkalommal találkozunk másfél-két órára és a telefonon beszélünk a nap folyamán. De mind kettőnk éli a saját életét egymástól függetlenül. Ő jól érzi magát mindebben, de én egyedül érzem magam. Van egy párkapcsolatom de a barátnőmmel megyek nyaralni, a barátnőimmel csinálok programokat rendszeresen, magam intézek el mindent, ha bárhová kell mennem szinte mindig magam megyek ( évente 3-4 alkalommal elvisz de ilyenkor olyan neki mint ha a fogát húznák). Csak azt szokta mondani mennyire tetszik neki a megjelenésem, mint ha az egész kapcsolatunkat az tartaná össze.


2016. jún. 17. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

"de én egyedül érzem magam"



... The rest is silence

2016. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nincs parkapcsolatod. Ti nem vagytok egy par, egy egyseg, csak ket ember aki neha beszelget telefonon meg alkalmankent osszefekszik. Ez nem parkapcsolat es ha 3 es fel alatt idaig jutott, akkor mar nem is lesz az. Ideje tovabb lepned.
2016. jún. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Másik probléma a nővére akivel nagyon szoros kapcsolatban van. Vele mindent megbeszél, vele megy a fontosabb találkozokra, ha a nővérét el kell vinni valahová azonnal ugrik. A nővér két házzal arrébb lakik tőle, eddig ő mosott, vasalt és takarított rá. Ha a nővérenek nem úgy válaszolok ahogy ő szeretné akkor ideges lesz. De amikor a nővére megkérdezett hogy milyen ingatlan van a nevem nem szólt közben, de akkor sem amikor el kezdett cikizni egy sál miatt amit viseltem.
2016. jún. 17. 22:41
 14/22 anonim ***** válasza:
Minek kinzod magad? Nem vagy ennek a ferfinek a parja, csak a huzamosabb ideju dugotarsa, csaladrol meg sehova nem almodozz vele. Nem is ismered ezt az embert igazabol. Nem ismered a hatteret, a kornyezetet. Az en baratom jelenleg tobb mint 2 ezer kmre el tolem, de megis jobban ismerem a csaladjat mint te ezet a ferfiet. Nem ertem mit kinlodsz.
2016. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
igazából most minket győzködsz, vagy magadat?
2016. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez egyre gázosabb.

Addig válts, amíg fiatal vagy és még nincs gyerek.

2016. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de egy szánalmas vak bolond vagy. Nem sértésként elkönyvelni.
2016. jún. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Istenkém!És még csodálkoztok ha lehülyézik a nőket!
2016. jún. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nagy lósz_r ez, nem párkapcsolat....

Minden eleme cikis, de ez a lányt szeretne... hülye. Amúgy meg a férfi kromoszómáitól függ... és mi az a válás esetén te lelépsz a fenébe???

Szerintem max egy tenyészkancának tekint, azért is hagy ki az életéből.

2016. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Bele se merek gondolni, ha fiút szülnél és válnátok, akkor a fiút bezzeg vihetnéd... Menekülj!
2016. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!