Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az pasim exe nem képes megemés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pasim exe nem képes megemészteni hogy szakitott vele a pasim, mit tegyünk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2hete megismertem valakit.a srac egyutt elt a bnojevel.mondam neki hogy en ezt igy nem csinalm ha tenyleg gondok vannak koztuk tegye rendbe a kapcsolatukat zarja le es utana elkezdetunk ismerkedni.le is zarta a dolgot.elkoltozott tole.még a cuccai vannak a csajnal de azt most a heten hozza majd el.tegnap a srac bejelolt facen.ra 2percre bejelolt az exe is engem es irt a sracnak h ha velem ismerkedik akkor feltse a cuccait mert kidobja oket a kukaba.irogat pasimnak.konyorog neki.oda megy a munkahelye ele es ordibal sir es konyorog.pasim meg mondja neki h hagyja beken.szalljon le rola.az h szetmentek csak a csaj hibajabol van es ezt tudja o is

Konyorog még egy eselyert pasim meg már ugy beszel vele mint a kutyaval es még abbol se ert

.nagyon beteg ez a lany es nem tudom mit lehetne vele kezdeni.mar mindenki beszelt vele h hagyja abba de semmibol nem ert...


2016. jún. 21. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
De könyörgöm nem is ismered őket, mi a frász közöd van neked ehhez? Két hete ismersz egy embert, aki épp egy kapcsolat végén tart. Nem érzed, hogy neked még nincs helyed az életében? Megjelensz, ultimátumot adsz és elvársz, kritizálod a nőt, az előző kapcsolatát, mindent. Ki a frász vagy te ebben a kapcsolatban? Találkoztatok eddig hányszor? 4x? Nem érzed, mennyire semmi közöd ahhoz, hogy ki-kivel mit kiabál, mikor találkozik, hogyan szakít? Vagy csak én gondolom úgy, hogy néhány randi után neked ebbe nincs beleszólásod? Akármilyen is ez a nő, vele élt. Te meg ittál vele két teát, meg dugtatok párszor (gondolom), és ennyi, nem? De te biztosan jobban tudod, hogyan is kéne neki viselkednie!
2016. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szergej55 ***** válasza:
Én kb. 1 hónapnyi hangulatváltakozással és folyamatos sms-es b*sztatással megúsztam a részéről, de az ő agybajait nagyjából kitaláltam addigra, szóval akkor már nem tudott meglepni. Szerencsére csak 1 hónapig voltam vele, de meg tudom érteni, milyen az, ha valaki ilyennel sok időt tölt. Szörnyű.
2016. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem dugtunk...csok volt csak.az is csak miutan elkoltozott...es ez nem ultiatum volt amit adtam hanem annyit mondtam h ha nem jo igy neki akkor tegyen ellene es utana talalkozzunk
2016. jún. 21. 08:59
 14/17 A kérdező kommentje:
Szergej55 elmondom....szornyu..en 2honapot birtam anno de iszonyu volt az utana levo 1.5ev...ha a varos azon kornyeken jarok még mai napig gorcsbe randul a gyomrom
2016. jún. 21. 09:00
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Már nem azért, de miért támadja mindenki a kérdezőt? Sokan pattognak, hogy nem kéne belemenni megcsalásba, hanem tisztességesen játszani. A kérdező így próbált tenni. Azután ismerkedett, hogy a srác otthagyta a (most már volt)nőjét. Ezek után lehet kicsit visszás lenne, ha csak egy random srácnak hívná, akivel randizgatnak, mert elég meredek kezdés. Nem hiszem, hogy azon kéne lovagolni, hogy milyen szavakat használt a srác leírásához.

Aki szerint az ex viselkedése normális, mert jajj, szerette a srácot, képzelje el fordított nemekkel, és úgy, hogy a csaj ír ide. "Volt pasim a munkahelyem előtt vár, ordibál, fenyegetőzik, nem képes felfogni, hogy szakítottam vele, mit tegyek?" Máris másképp hangzik, pedig ugyanarról van szó. És igen, nő vagyok, voltam már nagyon szerelmes, és hagytak el úgy, de sose viselkedtem így. Talán még 1 alkalommal próbáltam volna beszélni, hogy akkor ez most tényleg ennyi, majd békén hagytam az illetőt. De így utólag azokat a beszélgetéseket is sajnálom, mert úgy érzem, csak magamat aláztam meg vele. Azok a nők, akik visítoznak, csapkodnak, fenyegetőznek, nem értik, hogy mennyire elmebeteg módon viselkednek és magukat gyalázzák meg? Mert ha nem, akkor orvosra van szükségük, viccen kívül.

Ellenben annyiból igazuk van kérdező, hogy ez nem a te dolgod, nem voltál része a kapcsolatuknak, és csak tovább kelted a feszkót, ha beleavatkozol. A srác próbálja kicsit erélyesebben rendezni a dolgot az exével. Ha nem megy, akkor lehet szólni a csaj családjának (nem te, hanem a srác), hogy mi a helyzet, és ha tovább durvulna a helyzet, akkor rendőrséghez kell fordulni, mert ez zaklatás. De tekintve, hogy egy nőről van szó, nem sok mindent fognak tenni. Ellenben volt olyan ismerősöm, akinek ki kellett hívnia őket, mert a csaj, akivel szakított a radiátorcsőbe kapaszkodott, hogy ő nem hagyja el a lakást, aztán késsel kezdett fenyegetőzni, hogy megöli magát.

2016. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom utalso...en is ugy latom h ez nem normalis dolog..de en nem akarok bele avatkozni ugymondd.a csaj ugyan bejelolt tegnap ismerosnek de nem jeloltem vissza es nem is irtam neki semmit.oszinten szolva elegge megijedtem mikor meglattam h bejelolt mert nem tudom evvel mi a celja...lehet csak provokalni akart h irjak neki..de en biztos h nem fogok.ha meg o ir akkor csak a sajat helyzetet rontja...
2016. jún. 21. 10:30
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap talalkoztunk es mondta hogy szeretne ha 1-2honapon belul osszekoltoznenk.hogy mit szolok hozza.hat orultem a kerdesnek bar teny h nagyon meglepett vele..
2016. jún. 22. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!