Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak Nők mi a véleménytek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Nők mi a véleménytek erről?

Figyelt kérdés
Chatelek egy pasival eddig azt mondta találkozunk, és majd ő jön. Valahogy ma feljött ez a téma. Most meg már azt akaraja, hogy én menjek hozzá. Mert ha kíváncsi lennék rá igazából akkor már eszembe kellett volna jutni. Nekem van gyerekem csak nehezen tudnám megoldani h valaki vigyázzon rá. Hozzá kell tenni a dologhoz rájött hogy érzek iránta valamit.

2016. jún. 21. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem viheted nyugodtan a kisgyerekedet is magaddal,nem hiszem hogy ez baj lenne,sőt jól is sikerülhet.
2016. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Pasi mozduljon már, ne te, ez szerintem alapfelállás!


Megkérdezted, hogy miért változtatta meg az eddigi álláspontját?


Ha akkora a távolság köztetek, akkor mind a ketten utazzatok és félúton találkozzatok.


De egyébként meg, ha ő nem, akkor te se! Nehogy már a nő ugráljon már? A s...ggét nem akarja már most kiny..latni veled így az elején? Bocsi, ha egy kicsit durva voltam.

2016. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Chatelek egy pasival... rájött hogy érzek iránta valamit.

Hát ehhez csak gratulálni tudok. Élőben még nem is láttad, de már szerelmes vagy, mi? Miért nem csodálkozom, hogy van már gyereked?

2016. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Mivel nem írtam a koromat így milyen jogon írsz véleményt arról, hogy van gyerekem. Ha tudni akarod 30 feletti vagyok és 5 éves a gyerekem, aki nem holmi alkalmi kapcsolatból született hanem házasság alatt aminek már vége van.

2016. jún. 21. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még sosem találkoztatok, akkor talán valami semleges helyen kéne először, pl. egy kávézóban. A gyereknek csak akkor mutatnám be, ha már kettőtök között elég biztos a dolog.
2016. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kell ahhoz élőben látni valakit, hogy kialakuljon az "érzek valamit" fíling???

Nem tini kategória.

Ő változtatott az álláspontján, ő tartozik ezért magyarázattal

2016. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Miért kell ahhoz élőben látni valakit, hogy kialakuljon az "érzek valamit" fíling???

Nem tini kategória.

---

Erről van szó! Nem tini kategória. Ők hisznek abban, hogy elég a netes ismerkedés, holott valójában nagyon is fontos a másik személyes megismerése. A kisugárzása, az illata, az pillantása, az érintése. Mind mind olyan üzeneteket hordoznak, ami vagy megfog, vagy közömbös, vagy egyenesen taszít. Egy harminc éve anyukának illene tudni ezekről a dolgokról.

2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
*éves
2016. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#2: neked pontosan ugyanannyi erőfeszítésbe kerül, hogy megemeld a kényes kis seg­ged, mint egy férfinak.


Az érthető, hogy a kérdező a gyereke miatt nehezebben tud utazni, és ezt a férfinak is meg kell értenie (bár úgy látom, a kérdező nem túl ügyes kommunikációban). De alapvetően elvárni azt, hogy a férfi ugráljon, igazán visszatetsző tulajdonság. És nem, nem várnám el, hogy a nő ugráljon, én nagyon szívesen teszek a dologért, de azt visszautasítanám, ha így kényeskedne.


Kérdező: nem értem, mi a probléma. Beszéljétek meg. Ha nem tudod megoldani az utazást, jöjjön ő.

2016. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!