Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én nem szeretem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem szeretem, ha a párom emelget?

Figyelt kérdés
Tudom, piti problémának tűnik, és nem is fordul elő gyakran, de néha viccből felemel a barátom, és ilyenkor olyan kínosan érzem magam. Nem vagyok hozzászokva, hogy engem meg tudjanak emelni, már a szalagavatón is ezért sem akartam táncolni. (Na meg azért, mert utálok táncolni! :D) Nem vagyok kövér, de egyforma magasak vagyunk (180 cm) a párommal, így a súlyom se olyan könnyű (67 kg), és mindig arra gondolok, hogy úristen, milyen nehéz lehetek már neki. Meg attól is félek, nehogy megsérüljön a nagy kapkodásban. Ti nem szoktatok ettől félni? Főleg szintén nagyobb súlyú lányokat kérdezem, ti szeretitek ha a barátotok felemel?
2016. jún. 22. 20:18
 1/10 opened paradise ***** válasza:

67 az semmi!

Ne aggódj szerintem:)


(Bocs,hogy nem lányként és nem a főkérdésre válaszoltam.)

2016. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne parázz már, a párod biztosan tisztában van a képességeivel. ha nem bírna el, akkor nem emelne fel, logikus nem? ne legyél már ennyire merev, hogy kínosnak tartod ezt. inkább lazulj el, vegyél be előtte nyugtatót, ha az segít neked :D
2016. jún. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem parázni a dolgon, tudom én is, hogy hülyeség! Csak olyan furcsa, mindig én voltam a nagy behemót már gyerekként is, aztán nehéz ezen túllépni. :)
2016. jún. 22. 20:38
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
67 az semmi? De aranyos.. :))
2016. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én szerettem, amíg emelgetett.

Most annak is örülnék, ha hozzám érne...

2016. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Légyszi muti képet magadról. :P Ilyenkor mindig olyan kíváncsi leszek.:'D
2016. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább nem tennék fel ide képet, ha nem gond! De egyébként semmi érdekes nincs rajtam, magas vagyok és normál testalkatú. Gyerekként ducibb voltam, és hozzá koromhoz képest baromi magas, ezért neveztek mindig nagy behemótnak. :)
2016. jún. 22. 21:09
 8/10 opened paradise ***** válasza:

A négyes is te vagy kérdező?:D


Igen,az semmi. 67 kilóval még felsétálok a negyedikre,pedig egyáltalán nem vagyok gyúrós alkat:D

2016. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat, nem vettem észre, hogy az a 4-esnek szólt! :D
2016. jún. 22. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Most viszont jó vékony lehetsz ☺ én imádom, mikor felkap, bár én elég alacsony vagyok, arányban teltebb, mint te. Azt már én is tisztáztam vele, nehogy leszakadjon a veséje, de azt mondta, neki pehely vagyok s imádja, hogy én vagyok a barátnője. 😍 szóval ő is rajong érted ☺
2016. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!