Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok meg neki? Illetve hogy esne nektek, ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hetet voltunk együtt hivatalosan, mielőtt kiment külföldre, előtte 3 hetet randizgattunk. Valószínűleg szeptemberben jön haza. Elég nőies alkat, szóval volt rajta egy kevés felesleg, amit nem bánok, engem ez vonz (kb 180cm/77kg). Viszont ennek az alkatnak az a hátránya, hogyha felszalad 5-6 kg ZSÍR, akkor nekem már sajnos kövér. Ez van, nem tudok magammal mit csinálni.

Én egy egészséges ember vagyok, alapból egy paleo közeli diétát csinálok, minden nap edzek, vigyázok magamra, és 183/78kg vagyok, kocka hassal(90%).



Barátnőm küldözgeti a képeket, minden nap desszertet eszik, van, hogy naponta 2x is. Az általa küldött selfieken is látom, hogy az egy hónap alatt felszedett súlyt. Nekem ez így nem okés.


Már célozgattam finom rá,

-Minden nap eszel édességet?

-Aha, legtöbb nap igen.

-És szerinted nem sok egy kicsit? Nem félsz, hogy nagyon meghízol?

-Áhh nem, dehogyis.

-Nehogy túlságosan meghízz, mire látjuk egymást.

-Nem fogok.


2016. jún. 23. 18:55
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Akkor válaszolj egy kérdésre:


Miért a helyes embereket nézed meg az utcán?

2016. jún. 23. 19:42
 22/49 anonim ***** válasza:
90%

Most én sem leszek népszerű, már látom, hogy esik a százalékom... De:

Úgy tűnik, a kövérség tabu lett. Ha valaki nem tolerálja a párja hízását, az rögtön szemét. Pedig ez nem fair. Ő egy számára ideális alkatú (és nem kirakati bábú alakú!) nőbe szeretett bele, és az látványosan kijön a formájából. Ezzel tulajdonképpen átveri a kérdezőt.

Ő talán nem mondhatja, hogy "Ha szeretsz, akkor megtartod a formád?"

Más lenne a helyzet, ha önhibáján kívül, például baba miatt változna a teste, de itt nem arról van szó! Hanem arról, hogy nem tud ellenállni az édességnek. Az édesség fontosabb neki, mint, hogy tetsszen a barátjának?! Szereti ez a csaj a kérdezőt, ha a desszert nyújtotta élvezet többet nyom a latban, mint az ő (jelzett) aggodalma?

2016. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

20-as! Ki a felszínes? Aki olyan könnyen elcsábul a hétköznapi élvezeteknek és nem törődik a saját jövőjével, vagy az, aki átlátja a társadalmi folyamatokat és veszi a fáradtságot, hogy dacoljon a fogyasztói társadalommal?

Vagy talán az lenne a mély érzelem, ha végignézem, ahogy a másik tönkreteszi magát mellettem? És nekem senki ne mondja, hogy a kövér emberek boldogok, mert 90%-ban nem azok, hanem frusztráltak. A mozgás viszont olyan hormonokat szabadít fel, amely örömet okoz. A fittebb embereknek többnyire a szexuális étvágya is nagyobb, mert szeretik a saját testüket, büszkék rá.

2016. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Látom itt vannak a k ruvák akik azt akarják hogy fogadd el így a párod.F asza.Egy kapcsolatban a nőnek is bele kell tenni egy-két dolgot.Én pl.mindig adok magamra.Nem hízom meg.Nem burjánzik el a hajam.A csaj se engedje el magát.Ha most nincs semmi kitartása,akkor mi lesz ha egy jobb hapsi fogja neki csapni a szelet?Lefekszik vele mert nem tud ellenállni.Ennyi.
2016. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
62%
Azért a helyes embereket nézem meg az utcán, mert az állati ösztönök azt súgják, az ő genetikájukkal egészségesebb utódaink születhetnének. Egy párkapcsolatban azonban a szellemi megfelelés a boldogság kulcsa, nem a fizikai vonzódás (ez utóbbi ugyanis megszokáshoz vezet, és egy idő után már nem lesz bombanő a bombanő, még ha fizikai attribútumai nem is változnak).
2016. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan el kellene hinnem, hogy a fizikai vonzódás nem kell egy kapcsolathoz? Hogy ne kéne? Én a 30-as éveim második felében járok, lassan 10 éve vagyok együtt a férjemmel, de fizikai vonzalom nélkül nem működne a dolog. Kölcsönösen elvárjuk a másiktól, hogy becsülje meg a saját testét, és megtiszteljük egymást azzal, hogy vigyázunk a testünkre. És azt szeretném, ha a férjem még sokáig kívánna is a szellemi megfelelés mellett.

A szeretet és az elfogadás a szülő-gyermek kapcsolatra jellemző. A férfi-nő kapcsolatban a szeretet és az elfogadás mellett igenis kell az egymás iránti fizikai vonzalom. Az meg ordas nagy baromság, hogy ettől majd megunjuk egymást és mindig más kell. Pont fordítva van! Az tekintget kifelé, aki nem szívesen néz szét a kapcsolaton belül.

2016. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
41%
#23 Az, aki fizikai mozgással (vagy akár szexszel) szabadít fel az agyában endorfint , ugyanannyira függője a hétköznapi élvezeteknek, mint az, aki finomított cukrot töm magába. Persze utóbbi könnyebb, de azért nem kéne ideológiai magasságokba röpíteni azt a tényt, hogy gyorsan felszívódó szénhidrát helyett izommunkával éred el ugyanazt a kívánt hatást. Egyébként a test megöregszik, a tudomány jelenlegi állása szerint pedig minden ember predesztinálva van a halálra, úgyhogy amíg az illető élvezi az életet, végső soron tökmindegy, milyen úton teszi - amíg nem árt vele másoknak, természetesen
2016. jún. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
30%
A nőknek kb. ez az egyetlen dolguk lenne az életben, hogy ne legyenek kövérek. Ehelyett mára már akkora lobbierejük van hogy gyakorlatilag keresztre feszítene ha húzód a szád a 6XL-es méretükre.
2016. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség. Aki tömi magát édességgel, az sokszor valójában egyáltalán nem élvezi az életet. Sőt. A saját magával szembeni elégedetlenségéről, önutálatáról, az élete megváltoztatására való képtelenségéről tereli el a saját figyelmét némi gyors szénhidrátbombával. De ha elmúlt a hatás, utána csak még rosszabbul érzi magát. Az viszont, aki mozog, utána is jól érzi magát, mert az önbecsülése nem csökkent hanem emelkedett. Szép lassan átjárja az az öröm, hogy az élete a saját kezében van, képes azt irányítani. És ezen az öregedés sem változtat, hiszen normális ember azon nem bánkódik, hogy öregszik, ha közben mindent megtesz azért, hogy az életminősége jó legyen. Természetesen nem csak a mozgásról és az egészséges életmódról szól az élet, az csupán feltétele, kerete az életnek.
2016. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Figyelj, az utalások nem estek le neki vagy csak figyelmem kívűl hagyja, szóval muszáj lesz neki elmondanod, hogy nem tetszik a dolgokhoz való hozzáállása (nem figyel az egészségére meg az alakjára), plusz egyszerűen a teltebb alkatra nem áll fel. Sajnálod, de ezen nem tudsz változtatni.
2016. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!