Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok meg neki? Illetve hogy esne nektek, ha ezt mondaná a párotok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 hetet voltunk együtt hivatalosan, mielőtt kiment külföldre, előtte 3 hetet randizgattunk. Valószínűleg szeptemberben jön haza. Elég nőies alkat, szóval volt rajta egy kevés felesleg, amit nem bánok, engem ez vonz (kb 180cm/77kg). Viszont ennek az alkatnak az a hátránya, hogyha felszalad 5-6 kg ZSÍR, akkor nekem már sajnos kövér. Ez van, nem tudok magammal mit csinálni.

Én egy egészséges ember vagyok, alapból egy paleo közeli diétát csinálok, minden nap edzek, vigyázok magamra, és 183/78kg vagyok, kocka hassal(90%).



Barátnőm küldözgeti a képeket, minden nap desszertet eszik, van, hogy naponta 2x is. Az általa küldött selfieken is látom, hogy az egy hónap alatt felszedett súlyt. Nekem ez így nem okés.


Már célozgattam finom rá,

-Minden nap eszel édességet?

-Aha, legtöbb nap igen.

-És szerinted nem sok egy kicsit? Nem félsz, hogy nagyon meghízol?

-Áhh nem, dehogyis.

-Nehogy túlságosan meghízz, mire látjuk egymást.

-Nem fogok.


2016. jún. 23. 18:55
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
81%

De fos duma ez a "ha szereted, elfogadod" :D A sok ostoba, lusta disznó... :D De szerencsére volt, aki jókat írt már.


- ez a típusú hízás a "szarokbele"-mentalitás hozadéka, a kiváltó ok és a valódi gond a viselkedés, ami később más problémákhoz is vezethet. De ehhez már gondolkodni kéne, az meg ugye nem megy, és inkább megmaradtok a posványban, ahol ti is szartok bele mindenbe, csak fogadjanak el.


- a terhesség idején való hízás teljesen más okból történik, ennek a felhozása megintcsak az idiotizmus jele.


- az miért nem játszik, hogy "ha szereted, akkor a kedvére teszel azzal, hogy nem hízol el"? Miért csak a srác tegyen a lány kedvére, hogy fogadja el?


Amúgy kérdező: innen kicsit úgy tűnik, mintha direkt mutogatná neked az édességevést meg a hízást, nem?

2016. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

"#23 Az, aki fizikai mozgással (vagy akár szexszel) szabadít fel az agyában endorfint , ugyanannyira függője a hétköznapi élvezeteknek, mint az, aki finomított cukrot töm magába. Persze utóbbi könnyebb, de azért nem kéne ideológiai magasságokba röpíteni azt a tényt, hogy gyorsan felszívódó szénhidrát helyett izommunkával éred el ugyanazt a kívánt hatást. Egyébként a test megöregszik, a tudomány jelenlegi állása szerint pedig minden ember predesztinálva van a halálra, úgyhogy amíg az illető élvezi az életet, végső soron tökmindegy, milyen úton teszi - amíg nem árt vele másoknak, természetesen"


Csak az nem mindegy, hogy az egyik egészséges dolog, a másik nem. A szemétkaját könnyű levenni a polcról és betolni, ráadásul ezek a legolcsóbb elérhető kaják is általában, legalábbis ha kalória/$ arányt nézzük.


Az sem mindegy, hogy hogyan öregszik meg az ember. Mostanára már elfogadott lett, hogy 50 éven felül a lakosság nagyrésze ilyen-olyan gyógyszereken él. Mert a koleszterincsökkentő "kell". A vérnyomáscsökkentő "kell". A feszkóoldó "kell". A savlekötő "kell". És sokak szerint az is teljesen normális, hogy 30 éves emberek prediabetesz állapotban vannak, 50 évesen meg már minden fáj.


Az embert 100 évre "tervezték". Minimum 70 éves korig még mindenféle gyógyszer nélkül kéne élni.


Attól, hogy egy állapot elterjed, az még nem azt jelenti, hogy ez a normális.

2016. jún. 23. 20:45
 33/49 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora problémák...Mond meg neki, ha tovább hízik nem áll fel a f..d többet rá.Nem kell ezen Ennyit szarakodni.Te ilyen vagy, neked a nem kövér nő a vonzó, ha ezek után sem változtat, ő jobbra, te balra.Így neked is megmarad a lehetőség az ideál kergetésére, megtalálására, meg neki is az őt minden állapotában elfogadi tudó, szerető férfi megismerésére.Azért ()-ben megjegyezném, a környezetemben több az olyan párok kapcsolatában a példa a megcsalásra, ahol a nő erején felül vigyáz a külsejére..férjecske csodálatosan szépnek tartja a nejét, oszt mégis félreb...k rendszeresen.Ennyit erről.
2016. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Annak örülök, hogy az ide betérők között vannak értelmes emberek is, akik érzik az "ép testben ép lélek" mondás fontosságát.


Sajnos azon még mindig meglepődök, hogy az emberek nagyrésze lusta, magára nem adó, képmutató forma, nulla erővel és akarattal. Pedig nem kéne és foglalkoznom sem kellene ezzel, amíg vannak a Földön normális emberek is.



És gondolom azt is látjátok, hogy a barátnőm testi paramétereiből adódóan sem a mai szépségideál, szóval még azt sem lehet rám mondani, hogy felszínes vagyok, és azt akarom, amit próbálnak a torkomon letolni a különböző médiumokban. Ennek ellenére nagyon nagyon vonzódtam hozzá, viszont tudom, hogyha felszed még 5-6kgt, akkor ez nem fog megmaradni.

2016. jún. 23. 20:50
 35/49 A kérdező kommentje:

".Azért ()-ben megjegyezném, a környezetemben több az olyan párok kapcsolatában a példa a megcsalásra, ahol a nő erején felül vigyáz a külsejére..férjecske csodálatosan szépnek tartja a nejét, oszt mégis félreb...k rendszeresen.Ennyit erről."


Lehet okokat keresni, hogy miért kell beleszarni mindenbe és sanyargatni a túlzabálással a testünket,nem mozogni és szégyent hozni saját magunkra. És lehet is találni 100000000 okot arra, hogy miért is engedjük el magunkat és legyünk olyanok, mint 10ből 9 ember manapság.



És ennek ellenére folytatni kell, csinálni kell. Ha jól esik az adott pillanatban, ha nem. Mert hosszútávon jót fog tenni.


Ráadásul én nem csak a páromért foglalkozok a kinézetemmel és az EGÉSZSÉGEMMEL, hanem saját magam miatt is. Ha megcsal a párom így is, akkor mit érdekel engem? Sokáig fogok élni és jó egészségben fogok lenni, öröm lesz számomra az élet még 60 évesen is.

2016. jún. 23. 20:54
 36/49 A kérdező kommentje:

"Amúgy kérdező: innen kicsit úgy tűnik, mintha direkt mutogatná neked az édességevést meg a hízást, nem?"


Miért tenné szerinted?

2016. jún. 23. 21:00
 37/49 anonim ***** válasza:
Kérdező te így gondolod, ő meg a jelek szerint szarik a te igényeidre.Már csak az a kérdés mit is kerestek egymás mellett?5-6 kiló megvan 1 hónap alatt is(és únki, meg is lesz).Se te, se ő nem fogadja el a másik igényeit.Akkor nincs miről beszélni.A következmény adott.
2016. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Nemtom, lehet nem jól értettem, de úgy jött le, hogy arról küldözget képet, ahogy eszi a desszertet :D Olyat meg miért tenne bárki? Azt meg nem látom én nyilván, hogy a képeken direkt látszódik-e a hízás, vagy sem. Neked kell azt is tudnod, hogy változott-e valami a viselkedésében, ami arra utal, hogy mintha valami büntetésként hízna, és azért mutogatja neked.
2016. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Nincs oka büntetni.


Nem azt küldi, ahogy eszik, hanem a desszertekről a képeket, hogy "húúú nézd meg milyen finomságot eszek". Előző barátnőim is küldözgettek képeket kajáról, bár ott inkább steakekről, és hasonló dolgokról inkább, mintsem nasikáról.


Gondolom ez ilyen női dolog. :D

2016. jún. 23. 21:12
 40/49 anonim ***** válasza:
62%
38-as lehetett azért küldözget képeket a desszertekről, mert élvezi, hogy kiszabadult a korlátozás alól.A következményeit meg még nem sejti..
2016. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!