Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a feszült helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátom azt kérte tőlem, hogy töröljem le a facebookról az összes fiú ismerősömet, mert akkor nyugszik meg. Azt mondja, ő is megteszi a csaj ismerőseivel, ha kérem... De én nem kérem.

Amúgy ez nálam kb. 150 személyt jelentene, régi barátokat is, akik közül sokan külföldön élnek, és csak így tudok beszélni velük.:(

Nincs szívem megtenni, de a szerelmemet sem akarom elveszíteni, vagy bármilyen feszültséget kettőnk között...

Mit tanácsoltok?

Köszi előre is.


2016. jún. 23. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd meg. Párod teljesen birtokolni akar, ami nem épp pozitív. Ki tudja, miket fog még kitalálni, ha ezt engedrd neki. A végén már szóba sem állhatsz egy férfival sem, nem mehetsz sehova...stb. Tanuljon meg bízni benned, és magában, ha értelmes, kiegyensúlyozott kapcsolatot akar.
2016. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a helyedben lennék, írnék mindenkinek egy körüzit az elérhetőségeimről, aztán törölném a komplett fb accomat. Ha a barátod azt várja, hogy minden kapcsolatot szakíts meg a régi ismerősökkel, akkor meg bármennyire nehéz, de megmondanám neki, hogy nem. Nem a férjed, lehet, hogy nem is tart örökké a kapcsolatotok, emiatt 150 barátot, ismerőst elveszíteni túl durva ötlet.
2016. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
El akar venni feleségül ...
2016. jún. 24. 00:14
 4/11 anonim ***** válasza:

És?

Engem is elakar venni a párom, mégis vannak fiú barátaim.

2016. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az második hozzászólónak válaszoltam, aki azt írta, hogy nem tart örökké a kapcsolat.

Komolyan gondolja, én már nem menekülnék ...

Félek, mi jöhet még...

2016. jún. 24. 00:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, előre leszögezem, illetve azt is, hogy betegesnek tartom ezt a féltékenységet, de ti tudjátok.


A helyedben és poénra venném és mondjuk megígérném neki, hogy csak az övénél nagyobb farkú srácokat törölném le, jó-e így?

2016. jún. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez tetszik. :-))))))
2016. jún. 24. 00:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas. Te meg egy idiota vagy ha megteszed. Miután elvett majd nyavajoghatsz itt hogy milyen jobbnál jobb ötleteteket talált ki. Pl. Mondjál fel, maradj otthon, nehogy összefuss egy pasival az utcán. De mikor megkérdezik hogy miért mentél hozzá, nehogy azt merd mondani hogy akkor még nem volt ilyen.
2016. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miutan elvett felesegul meg jonni fog az, hogy "dragam, szeretnem ha munkahelyet valtanal, mert a Jozsef Sandor multkor sandan bamulta a kislabujjadat. Csak akkor nyugszom meg ha felmondasz". Szanalom az ilyen ember, de hat latod... vannak hulyek, akiket siman tudnak iranyitani mert engedik hogy rajuk telepedjenek es csak keson veszik eszre, hogy mar nincs sajat eletuk, baratjuk a parjukon kivul, mert akkor a "pasi nem nyugodt".
2016. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó két hozzászólónak írom, hogy NEM akarom megtenni, ezért kértem itt segítséget Tőletek.

Tényleg szar, hogy szeretsz valakit, mert én Őt nagyon szeretem, de a hülyeségei miatt nem tudok létezni ...

Köszi amúgy a válaszokat.

2016. jún. 24. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!