Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnő az esküvőn?

Figyelt kérdés

Olyan gondom van, hogy a párom fiatal korában nagyon csajozós volt, inkább ilyen 1-2 hónapos kapcsolatok voltak neki, egyikből ugrott a másikba, ilyesmik. Aztán megismerkedtünk, és azóta 180 fokos fordulatot vett az élete, éreztette is velem mindig, hogy nem adna fel engem a "régi életéért" (csajok, bulik, ilyesmik)

a gond az, hogy volt egy lány, akivel 8 hónapig voltak együtt, és még régebben említette, hogy az exek közül ő volt a "kedvence", azt a lányt szerette a legjobban, az ő elvesztése viselte meg, stb. nem foglalkoztam vele sosem, mert hát 16 éves volt talán, ezer éves sztori. VISZONT.. az a lány most a párom féltestvérének a barátnője.. és nem is tudom, elég kínos nekem, több szempontból is. egyrészt, ő az a tipikus "instagram híresség" a fehérneműs, épp hogy takarja a melleit képeivel, nagyon jó alakja van, még női szemmel is egy 10/10-es dögös csaj. illetve ilyen kisebb fitness versenyekre is jár, szóval áh. nem vagyok ilyen 800 kilós bálna, aki csak irigykedni tud, de azért odatesz az önbizalmamnak rendesen... (amikor együtt voltak, akkor persze még nem volt ilyen a lány, akkor olyan kis kamaszos volt, picit dundi, ilyesmik)

na, a lényeg, hogy a párom és a féltestvére mondhatni legjobb barátok, és persze az esküvőn az elsők között szerepel a srác neve. és hát ugye vele együtt a lány is.. és nem is amiatt aggódnék, hogy "felizzik a láng", csak nem tudom... annyira kínos számomra, mikor valami családi összejövetel volt és ott van az a lány is... kellemetlen számomra egyszerűen, egyrészt, hogy ő volt a kedvenc, másrészt meg tényleg jól néz ki, de egyszerűen nem akarom látni az esküvőnkön.

a párommal amúgy nem tartják a kapcsolatot, ha családi program van olyankor is csak a hétköznapi szinten van a beszélgetés, de az meg olyan bután néz ki, ha a féltestvért meghívjuk, és a csajszit nem...

komolyan tanácstalan vagyok, ti mit tennétek?

nem szeretnék hárpiának tűnni, de kiborít a téma.. :S


28/N


2016. jún. 24. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Én biztos, hogy nem hívnám meg. Ha én az esküvőmön nem szeretném látni, akkor finoman megemlíteném a páromnak, s ha ő tényleg semmit nem érez a nő után, biztos vagyok benne, hogy egyetértene velem. Én sem hívnám meg az exeimet az esküvőmre, ez szerintem eléggé tabu.

24/L

2016. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem hivnam meg. Ha a parom szeret akkor megertim
2016. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy kiveszem az irasodbol, inkabb fiatalabbkori langolas volt ez kozottuk es mar nyoma sincs. Sajna nem teheted meg, h nem hivod meg, m a csaj a parod feltestverenek a baratnoje, es a parod feltestvere pedig a parod legjobb baratja is egyben. Itt nem csak siman barati, hanem rokoni szalak is vannak, megpedig eleg kozeliek. Ha nem lenne ennyi szal, akkor azt mondanam, h nincs helye a csajnak az eskuvon. De igy eleg kinos lenne, ha botranyt csinalnal, h nem akarod ott latni.

A parod teged vesz el felesegul, nem azt a csajt. Raadasul annak a lanynak is van parja, ugyh nem hinnem, h barmi miatt is aggodnod kellene. elhiszem, h kellemetlen, de nem Te valogatod meg a rokonaidat sajnos.

2016. jún. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén szólva szerintem, ha ez a párodnak nem kínos (mármint ne már! A féltestvére összejött az egyetlen csajjal akinek az elvesztése hagyott benne nyomot!), akkor neked se legyen.
2016. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem is fura lenne...Veled értek egyet. De ahogy elnézem a párod és a családja másképp gondolkodik efelől, hisz a féltesó is összejött a tesó excsajával, szóval lehet ők tényleg nem éreznek semmit. Meg lehet észre se veszik, hogy neked ez esetleg rosszul esik.

Talán ténlyeg az lenne a legjobb, ha elmondanád a vőlegényednek, hogy ez téged zavar. Aztán vagy törli a listáról vagy nem. Szerintem akárhogy is tesz, nem lehet megtudni abból, hogy érez-e még valamit a lány iránt. Bennem mindig ott lenne a kétely. Nekem nagyon furák az ilyen szokású emberek, akik ilyen vetésforgó módjára összejönnek egymással és ez adott társaságban ez elfogadott.

2016. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A párod szeret téged és téged lát a legszebbnek. Ez a lany már semmit nem jelent számára, csak egy szép emléket. Akármilyen jó nő, neki te vagy a csúcs. Ha ezt értelmi és érzelmi oldalról tudatosítod, nem fog zavarni, ha ott lesz a lány az esküvőtökön.
2016. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!