Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem feltételekkel?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, normális dolog, hogy a barátom csak akkor hajlandó kapcsolatban maradni velem, és komolyabban tervezni, ha bizonyos elvárásainak eleget teszek?

Azt mondja, hogy nagyon szeret, de akkor miért akar megváltoztatni?

Amúgy több éve vagyunk együtt, de nagyon viharos a kapcsolat.


2016. jún. 24. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen elvárásokról van szó?
2016. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Jobban tetszene, ha kérés nélkül kirúgna, hogy nem vagy megfelelő az ágyban, a konyhában, nem tartana megfelelő anyának a gyermekei felneveléséhez...? Közben meg ő is szenvedne, mert valamiért mégiscsak bír téged.
2016. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Legyek többet otthon, kevesebbet dolgozzak, kevesebbet találkozzak a barátaimmal (nem a buli, azt nem szoktam), ne járjak annyit sportolni, koncentráljak rá és a jövőnkre.

Nagyjából ennyi...

2016. jún. 24. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe. A barátokat még féltékenységből esetleg megértem, főleg, ha keveset vagytok együtt. De a munkához, meg sporthoz mi köze? Neked is teljes életet kell élned, nem az ő boldogságának a kiszolgálója vagy. Hosszú távon mire jó neki, ha lerombolja az életedben ezeket a dolgokat? Olyannak akar együtt lenni, akinek semmije sincsen rajta kívül? Nem jó felé megy ez a dolog. Utasítsd el ezt a zsarolást nagyon határozottan!
2016. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Egyértelműen több időt akar veled tölteni.

Nem látok ebben semmi rosszat.

2016. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdik a bántalmazók. Szép lassan elválaszt a külvilágtól, elintézi, hogy 100%-ban tőle függj, és onnantól lesz csak pokol az életed. Még most hagyd ott.
2016. jún. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
#1 vagyok. Ebből én is azt látom, hogy csak annyit szeretne elérni, hogy a kapcsolatotok legyen számára a legfontosabb. Teljesen érthető elvárás szerintem.
2016. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon problémásnak látom, persze a tálalástól függ. Ha elmondja, hogy szeretne többet velem lenni, találok módot. De nehogy már a munkától próbáljon elvágni. És mi az, hogy a párkapcsolat legyen a legfontosabb? Ez a fontossági rangsor hülyeség. A legtöbb embert kirúgják, ha munka helyett randizni megy...

Másrészt a fontosságot nem kikövetelni kell, hanem kiérdemelni.

2016. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat.

Úgy érzem, hogy sajnos valóban a külvilágtól szeretne elvágni ... De az szerelem?

2016. jún. 25. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!