Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehet annak, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet annak, hogy egy párkapcsolatban valaki mindent támadásnak vesz?

Figyelt kérdés

Én úgy élem meg, hogy nem szólok semmiért, nem szoktam beszólni, tök jól megvagyunk, sőt, ha kérdezik, pont ez az egyik dolog, amit kiemelek, hogy tök jó, hogy nem piszkáljuk egymást, mindenki éli az életét, és teszi a dolgát. Erre kiderül, hogy ő egy csomó dolgot támadásnak vett, és aztán agyal rajta, de nem mondja.

Lehet azzal összefüggésben, hogy kicsi az önbizalma, úgy érzi, nem elég jó nekem?


2016. jún. 25. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek ezekhez, de betegség, az utolsó példa amit írtál... ez már nem túlérzékenység. Sokkal rosszabb.

Én 10 évet bírtam valakivel, aki hallgatott nagyokat, ha baja volt, az is reménytelen. Jobb, hogy már nincs.

Nyomasztó volt, meg amúgy se... miféle párkapcsolat, hogy folyton feszülsz, hogy most éppen miről hallgat?

2016. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Epp itt tartunk. Hallgat o is. 5ev utan megint rezeg a lec, epp beszelgetunk. Szerinte nem kell mindenrol beszelni, ami bant.

En viszont nem akarok igy elni. :(

2016. jún. 26. 18:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azért bírtam olyan sokáig, mert volt két kicsi gyerekünk... de kibírhatatlan. Tudom, az egy másik típus, nem kell fikázni.

Ne húzd az időt... ő nem fog változni - te se.

2016. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Bocs, mi masik tipus?
2016. jún. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!