Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton veszekszünk. Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton veszekszünk. Ez normális?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap találkozunk a barátommal - akivel 2 hónapja járunk -, imádjuk egymást, mégis szinte minden alkalommal veszekszünk. Mikor nálam van, és összekapunk vmi kis dolgon, vagy csak besértődik vmi miatt, akkor rögtön fogja magát, elindul az ajtó felé, hogy hazamegy, és várja, hogy menjek utána, és húzzam vissza... És legtöbbször csak akkor veszi észre hogy mennyire fájnak az ilyen dolgai, mikor elkezdek pityeregni - olyankor megvigasztal és utána nincs semmi veszekedés. Én úgy gondolom, hogy szinte mindig ő kezdi a veszekedést. Elég nagy szája van, és én azért nem hagyom magam.:D A kérdés az lenne, hogy ez így normális? Hogy folyton veszekszünk? Hogy lehetne megoldani, hogy ne legyenek ilyen veszekedések?

17/L (a barátom 18/F)


2010. ápr. 13. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
mily csodás is a szerelem
2010. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tépd ki a hangszálait. többet biztos nem fog veszekedni.
2010. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én a barátom ugyanezt csinálja, illetve csinálta, mindenért beszólt, mindenért megsértődött, és valahogy mégis mindig én voltam a hibás. Másfél év után megelégeltem, mert akárhányszor beszéltem ezt meg vele, nem változott semmi.A szakítás még nem biztos, de sajnos nagyon úgy néz ki:(
2010. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, min vitáztok. Én pl. szeretek besértődni picit, de csak azért, mert utána annnnnnyira jó kibékülni...:) (L) Nem lehet, hogy a te barátod is egy nagy-nagy vihar utáni összeborulásra vágyik??
2010. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem normális! Éretlenek vaygtok és a csatározás helyett tanulnotok kéne. Ismerkedjetek az olyan fogalmakkal, mint elfogadás, tolerancia, kompromisszumkészség, kommunikáció!

Ki kell mondanotok a gondokat és nem kitörő érzésekbe és tettekbe fektetni!

Vagy alakul magától és huszonéves korotokra tanuljátok meg vagy sem. Vagy dolgoztok a kapcsolatért hogy ne pisisekként viselkedjetek.

2010. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!