Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményekre lennék kiváncsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményekre lennék kiváncsi, szeret nem szeret?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören megpróbálom leírni a szituációt, talán van valami véleményetek, tapasztalatotok..

3 éve vagyuk együtt a barátnőmmel, voltak kisebb, Nagyobb zökkenők, mint mindenhol máshol, azonban mindig is egy valami biztos volt a kapcsolatban, hogy én(26) sokkal többet adok bele, mint fizikailag, mint érzelmileg mint ő(19).

Ez azért nem elhanyagolható probléma, sokkal több időm, energiám van ebben a kapcsolatban mint neki, viták kezelése, problémák megoldása stb stb minden téren.

Kétszer már felmerült benne a kérdés, hogy hagyjuk e egymást, mert nemtudja mit akar de végül mindig én futottam utána, tudom hülye vagyok, de szeretem ezért mentem utána.

Közben tavaly elkerült egyetemre, ott megismert új embereket és kezdtem háttérbe szorulni, otthon nem volt sok barátja ... Aztán végülis ott is én futottam utána, közbe mindig azt érezve ő bármit megtehet .. én mindig ott leszek.

Most jön a csavar, április közepén kijöttünk dolgozni Angliába ( otthagyta iskolát, mondván nem érdekli )

Na már most, április közepén ugye kijöttünk, mint írtam már azelött is necces volt a kapcsolatunk, de mondom itt majd Talán ..

Hát már ott tartunk, hogy ugy vagyunk egymás melett mint a lakótársak, abszolut nulla érzelem, semmi, eltűnt minden ami egy kapcsolatot kapcsolattá tesz, hiába próbálok folyamatosan leülni vele, beszélni vele, rendezni a dolgokat, ő folyamatosan elhajt, most sorozatot néz, majd holnap, most fáradt és stb és stb..

A testvére és az ő barátja van itt kint, tehát tud kire támaszkodni és megint kezdek háttérbe szorulni( visszaköszön keszthely).

Azzal magyarázza a kapcsolatunk állását( a magyarázatát véletlen találtam meg az anyja és az ő közötti beszélgetésben viberen ), hogy én úgy rinyálok itt mindenért kinnt, mint egy kislány, időjárás, meló stb, ezzel megnehezítem a kinnt létet.. ezt az én szemembe nem mondta persze, tényh sokat panaszkodtam, deők a nővérével úgyszintén, sajnos ettől függetlenül egyetértetek gyanítom abban, hogy ettől nem megy tönkre egy kapcsolat, ez azért összetettebb ennél.

A szexet illetően annyit, hogy már az elején sem volt sok, de még volt, ma már ott tartunk, hogy 2-3 havonta egy !! igen jól olvassátok, ennyi és ezért is könyörgnöm kell.

A helyzet az, hogy én tudok felelősséget vállalni a hibáimért és el is mondom neki, ő viszont soha, soha nem hallottam még tőle, hogy ő mit hibázott.

Augusztusban megyünk haza először, azonban én már eléggé kezdek úgy lenni vele, hogy július végén elfogok menni haza autóval, mert már kínszenvedés ez így, olyanok vagyunk mint a lakótársak, már szinten alig beszélünk, én sem akarok már, mert meguntam úgy tenni mintha minden rendben lenne, mert nincs és nem fogok tovább itt mosolyogni.

Ő augusztus végén jön vissza angliába, én ugynézki találtam munkát németországban ( egyébként sem jött be anglia tehát amugysem jöttem volna vissza, de a kapcsolatunk sem áll úgy, hogy visszajöttem volna )

de sajnos itt is engem állít döntés elé, hogy jöjje ke vissza vagy sem, ő viszont eldöntötte, hogy visszajön, mert neki németország nem játszik ...

valam tipp ? :DD

Bonyolult a téma tudom ...

Bocsesz a regényért emberek.


2016. jún. 28. 21:16
 1/9 azért mert sajt válasza:

Hát nem irigyellek..

3 év az mégis csak 3 év, de ami nem megy azt kár erőltetni. A leírtak alapján nekem az jön le hogy egyáltalán nem számítasz neki sem te sem pedig a kapcsolatotok, és a jövőről alkotott képetek is igen eltérő. Ez magáért beszél.

(Magam is hasonló helyzetben érzem magam, bár mi csak 1 éve vagyunk együtt, de azt hiszem meg tudlak érteni, igen szar érzés)

22/F

2016. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj le Németországba. Egy kapcsolathoz két ember kell. Az sajnos nem elég, hogy te tepersz, ha ő nem foglalkozik ezzel hiába igyekszel. Ahogy leírtad szerintem a lelked mélyén te is tudod mit kell lépned. Ez a lány nem becsül téged meg. Egy kis szerencsével találsz majd valaki olyat aki tényleg akar tenni a kapcsolatotokért.
2016. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de tényleg rinyálsz....Felesleges volt ennyit írnod, egyértelmű hogy nem szeret. Minek futsz utána? Mi a kérdés mégis? Ne legyél pincsikutya.
2016. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Felesleges volt kiemelni, korábban mindent leírtak.
2016. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engedd el..

Tudod te is, hogy ennek már a végét tapossátok, csak egyikőtök sem meri kimondani és maradtok a langyos fos megszokásban, amiben már semmi érzelem, szenvedély, szex sincs. Talán csak egy halovány kötődés még, de az is csak a megszokás miatt, és nem a másik miatt.

2016. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Epp ez a baj, hogy a reszemrol meg tobb ez mint kotodes, nem veletlen en teszek mindig lepeseket es stb, a szex sem azert annyi mert en akarok ennyit.
2016. júl. 1. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát az úgy rosszabb, ha te még érzel iránta.

Egy idő után majd el fogsz jutni arra a pontra, hogy azt tudd mondani, hogy elég volt. Hiába küzdesz, küzdenél még érte, ha a másik nem hajlandó semmire sem..

És 19-húszon évesen 2-3 havonta egy szex az nagyon sok mindent elmond már önmagában.. Ez így szar, szembe kell nézned vele, és el kell jutnod arra a pontra, amikor már te is látni fogod, hogy ezért a kapcsolatért nem érdemes küzdened már, mert nem ad neked semmit. Te mindent megpróbáltál, és pozitív dolog, hogy ragaszkodó vagy, de ezt inkább majd egy olyan lánnyal való kapcsolatba fektesd bele, aki szintén hasonlóképp lesz veled.

2016. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igy van, nem hazudok van nekem is hibam, ket ember kell egy jo es egy rossz kapcsolathoz is, de akarhanyszor azon agyalok hogy o mit tett ezert es en mit tettem ezert, mindig felem billen a merleg, ezeket mind leirtam fennt, bonyolult, de tudom, hogy mi lenne a dolgom es igen en felek kinondani, mert meg erzek iranta valamit, azonban az undorito sokszor lekezelo stilusaval ea dolgaival naprol napra jobban kezdem megutalni ot ... De megis ugy allitja be hogy az en hibam az egesz kulonbozo idiota okokat felsorolva.

Duhito, de nemtudok elmenni innen meg ha akarnak se augusztus 8 elott, de en viszont megorulok itt ebben a kapcsolatban...

2016. júl. 1. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
19évesen 3havonta szex?? Vagy nagyon béna vagy és nem tudod rendesen meg....mondjuk én ott se képzellek el egy hatàrozott embernek. Vagy frigid Aszexuàllis a csaj. Vagy màs(képp) elégiti ki valaki/valami. Gondolom te is néha tele apakönnyezel egy két zsepit. Én mindenre azt tanàcsolom , hogy légy férfi àllj a sarkadra! Kemény és határozott,ne nyald a,pici popsiját. Gondolom leendő exed is olyan pasira vàgyik aki képes sajàt és leendő csalàdja életét irànyìtani. Olyan vagy ìràsod alapján mintha egy 5éves öntörvényü harci kutyát akarnàl jutalomfalattal megszelìdìteni. Végűl legtöbb nő lefektethető, exed még könyebben, tekints rà mint egy tàvoli ismerősre és szedd fel újra férfiként!
2016. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!