Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igénytelen nő lennék attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen nő lennék attól hogy együtt vagyok egy igénytelen férfival?

Figyelt kérdés
Én igényes csinos nő vagyok adok magamra. Viszont együtt vagyok egy férfival akit nagyon negszerettem sajnos ő nem tisztálkodik neki az nem fontos. Ismerősök barátok nem ertik miért vagyok vele és hogy emiatt én is igénytelen lennék.
2016. jún. 30. 06:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Általában se jó jel, ha a társaságod nem fogadja el a párodat, - de hát ezt egyetlen normális ember se fogadja el.

ha jól emlékszem tán két hete szombaton írtad, hogy csütörtök óta nem fürdött - azóta már megtette?


A munkahelyén, a buszon elviselik? Azt is csodálom.

De tényleg, szerinted meddig tart egy olyan kapcsolat, ahol az egyetlen lehetséges program a négy fal között kettesben?

2016. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem igénytelen vagy, hanem elkeseredett és megalkuvó.

Te magad és a környezeted is "megveti".

Nem csodálom, hogy nem mentek sehova, mert félsz, hogy leégsz vele. (mást nem is lehet)

Akkor elárulod magadnak miért vagy vele?

Nincs másik pasi? És? Inkább egyedül mint egy ilyennel..

2016. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát ...... Az emberről sokat elmond, milyen emberrel van együtt. És nem ex-szeretőkről beszélek, mert azokon nyilván tl van az ember, és azokon túl nőtt, de az aktuális párja sokat elmond az emberről. Szóval lehet nem fogalmaznék úy, hogy te is igénytelen vagy, de nyilvánvalóan van valami, mai miatt csak ennyire tartod magad, hogy ilyen emberrel vagy lol. Szex közben nem gondolsz arra, hogy nem mosott s-gget napok óta? :/
2016. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!