Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim fél a póktól?

Figyelt kérdés
És nagyot visít, amikor egy hatalmas kaszáspók rámászik a farakásból, miközben pakol. Szerintetek ez egy hetero férfi viselkedés?

2016. júl. 1. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért sikít, mert azt hiszi, egy újabb inkarnációd a pók és még meló közben sem hagyod békén.
2016. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van fóbiája. Én az egerektől félek úgy, hogy szerintem az már rettegés. Nem tudom miért, nem is lehet megmagyarázni. Ettől függetlenül férfi vagyok, és hetero.
2016. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valami régi trauma miatt fél tőle..

Viszont nem hiszem, hogy a pókoktól való félelem összeköthető a szexuális identitással...

2016. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A sikítás mondjuk túlzás, de az arachnofóbiának mi köze ahhoz, hogy heteró férfi-e? A Föld lakosságának jelentős hányada fél és iszonyodik a pókoktól, meg van még pár ilyen "népszerű" fóbia, ez van, nem tud vele mit csinálni. Ne cikizd emiatt. Max az a fura az egészben, hogy visít, a legtöbb fóbiás ismerősöm csak sápad-kékül-zöldül és reszket, ha meglát egy kígyót, pókot, vagy épp amitől fél.
2016. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg én a darazsaktól és a bohócoktól rettegek beteges módon, gondolom neked is van valami félelmed, ami miatt más kiröhöghetne, mert egy "külsősnek" ezek sokszor viccesnek és értelmetlennek tűnhetnek, de hát ez van, nem fair ilyesmi miatt piszkálni senkit, nem tehet róla az ember.
2016. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is elég férfiatlan az ilyesmi. De csak azért, mert apukámnak nincs fóbiája, és nem fél semmitől (és ugye számomra ő a példa).

A vőlegényem a békáktól irtózik (nem fóbia, csak undorodik), siklóktól, gyíkoktól. Előre félek, mi lesz, ha a gyerekünk előtt egy pici békát sem mer majd megfogni...

De mondom, nekem azért ez a véleményem, mert apukám hero :D

2016. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Én rettenetesen félek a pókoktól. Volt hogy remegő rohamot kaptam, mert a közelembe jött egy. Sok-sok önfejlesztéssel elértem, hogy most már akkor is tudom kezelni a rettegésemet, ha esetleg rajtam mászik egy pók. Nő vagyok. Szóval én képtelen lennék elviselni magam mellett egy ilyen nyápic pasit, aki még arra sem hajlandó, hogy MEGPRÓBÁLJA kezelni a félelmeit. Ha esetleg lesz közös gyereketek, akkor majd eldobja a kezéből, ha esetleg sugárban elkezd hányni?

30N

2016. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Titusztitusz ***** válasza:
14%
Gratulálok a pasidhoz...Ilyesmi figurát valóban nem mindennap találhat magának egy nő...Éppen ezért becsüld is meg nagyon...(Remélem érezted az iróniát ebben a néhány mondatban...)
2016. júl. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi köze lenne ennek a szexuális orientációhoz? :D
2016. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg pasi fél a pókoktól :)
2016. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!