Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek, mondjátok el a vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek, mondjátok el a véleményeteket. Mégis mit jelentene számotokra ha egy párkapcsoaltban az a személy aki a legfontosabb számodra a szemedbe hazudna, miközben te végig tisztában vagy vele, hogy ezt teszi?

Figyelt kérdés

Viszonylag hosszú történet lesz, elnézést kérek mindenkitől.


2 éve élek egy boldog párkapcsolatban, csak az után jöttünk össze hogy mindketten kellőképp ismertük a másikat (kb. fél év ismeretség után) és egy kedves, helyes, odaadó és rendes embernek ismertem meg (kinézetre és belsőre is 100%-ban az esetem volt)és soha egyetlen pillanatig sem feltételeztem volna róla hogy képes lenne nekem hazudni, megcsalni vagy bármilyen hasonlóan aljas módon bánni velem.

És így 2 év után mégis megtörtént.

Iskolai kiránduláson voltunk egy európai nagyvárosban, éjjel természetesen elindultunk felfedezni a belváros bárjait. Nagyon jól elvoltunk az összes ismerősünkkel is jól szórakoztunk. Az utolsó bárban összeismerkedtünk néhány külföldi sráccal. Én és Ő beszéltünk legjobban angolul szóval dumáltunk velük és söröztünk. Amikor már az utcán a szállásunk felé indultunk még elkísértek minket egy darabon. Ez alatt a séta alatt egyikükkel feltűnően sokat beszélt a párom, de ilyet csak nem szólok meg, hiszen ismerkedtünk csak. Akkor kezdett gyanússá válni amikor megadta neki az Instagram profilját.

Másnap indultunk haza, és reggel azt mondta nekem hogy írt neki a srác hogy mi a neve facebookon. Még ez is rendben volt.

A buszon nekem volt mobilnetem, neki nem így odaadtam hogy arról felmehessen esetleg ha meg akar nézni valamit. Miután megérkeztünk hazamentem de csak másnap este vettem észre hogy bejelentkezve maradt a messengerre, ezt is úgy hogy a srác képe ugrott ki mivel irogattak.

Soha nem voltam passzív-agresszív vagy esetleg irányító és elnyomó típus, de őszintén kérdem melyikőtök nem nyitotta volna meg az üzenetet ha ezt látja ?

Így hát rámentem, és bár ne tettem volna. A párom vette fel facebookon, pedig azt mondta nekem hogy a srác jelölte be, valamint olyan dolgokat írt neki (a srácnak) amik nem igazán férnek bele az "ismerkedés" fogalmába: Gyönyörű mosolyod van, helyes és jól kinéző fiú vagy, kedvellek, innék veled egy italt.... és hasonlók.

Másnap nem tudtam mit tegyek, el akartam neki mondani hogy láttam és hogy miért tette ezt, de nem tudtam.

Megpróbáltam megkérni hogy mutassa meg a messengerét mert szeretnék megmutatni rajta valamit (ez mellesleg igaz is volt, nem a beszélgetésükre akartam közvetlenül rámenni, hanem egy komplett másik dologra) de teljesen ideges lett és kiabált hogy ne nyúljak a telefonjához (régebben soha nem volt gond ilyesmi) amikor pedig megkérdeztem hogy esetleg rejteget-e valamit vagy nem kéne valamit látnom védekezésképp felhozta hogy biztos nem bízok benne és hogy miket gondolok róla, kiknek irogat Ő.... majd egy rövidebb veszekedés után odajött és azt mondta, egyenest a szemembe, miközben mosolygott: " Soha nem hazudnék neked és nincs semmi rejtegetni valóm csak a barátnőmmel irogatok akit jobban megismertem a kiránduláson " ...

Ott és akkor megsemmisültem, egy olyan érzés tűnt el amit sziklaszilárdnak éreztem... nem tudtam mit mondani, de persze ő nem értette miért vagyok ilyen.

Az ember akit a legközelebb engedtem magamhoz és két éven keresztül megadtam volna vagy meg is adtam neki bármit, elém áll és a szemembe hazudik miközben a aljasság mosolya mögé rejti valódi gondolatait.

Csak hazamentem mintha minden rendben lett volna és lefeküdtem pár óra múlva hallom hogy pittyeg a telefon, elfejetettem kilépni a fiókjából... újra a sráccal írt... már nem nyitottam meg, nem voltam rá kíváncsi, elég volt látnom a megjelenő buborékokban lévő szöveget hogy tudjam ugyanolyan hangnemben ír neki ugyanolyan dolgokat.... nekem pedig azt mondja csak velem beszél most.

Itt tartok most, összetörten, tanácstalanul, elveszve.


Tudom hogy ez nem egy fórum, reddit vagy hasonló. De ha eljutottál idáig akkor köszönöm neked, hogy elolvastad ezt az egészet, muszáj volt kiírnom magamból... kérlek csak akkor írj bármit ha kultúráltan és tapintatosan tudod megtenni... köszönöm előre is.



2016. júl. 3. 08:55
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

icu75, Mindenben egyetértek veled. Az ami igazán fájt, hogy hazudott..... nem az hogy irogat (bár az sem esik igazán jól) és hasonlók. Hanem hogy lelkiismeret nélkül folytatja miközben nekem minden nap hazudik.


Mindenképp beszélni fogok vele, meg szeretném ezt beszélni igazán ...

2016. júl. 3. 11:59
 22/35 anonim ***** válasza:

Szia.

Nagyon hasonlóan jártam mint te, én elmondtam neki hogy mindent elolvastam amit levelezett a régi szerelmével.

Mi nyolc évig voltunk együtt, öt éves kisfiunk is van, így nagyon kegyetlen a mai napig is,pedig már több mint fél éve történt.

Én azóta is teljes lehangoltsagban létezem, nőre nézni se szeretek azóta.

Tényleg csak az vigasztaljon, hogy még nagyon fiatal vagy és nincs közös gyermeketek.

Ha van kedved olvasd el ugyanebben a topikban, nemrég feltett kérdésemet, nem egyszerű volt a mi utolsó kb.két évünk.

Mit tudnék még tenni ezek után?

Így szólt az én kérdésem.

Fel a fejjel, előtted az egész élet, egy ilyen nőért sokáig ne szomorkodj.

2016. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Szerintem fájni fog neki. Lehet, hogy csak játszadozik és nem gondolja komolyan, éli az életét (viszont ez nem menti fel semmi alól). Velem is ez történt, jobban mondva én kavartam meg az egész kapcsolatot. Néhány barátommal beszélgettem, akik többet akartak, pedig tudták, hogy van párom. Én nem állítottam le őket, szégyellem is magam, nekem nem volt fontos egyik fiú sem, de kicsit jól esett a figyelem. A barátom viszont elvesztette a bizalmát és szakított. Ez két hónapja történt, minden éjjel vele álmodok és sírva kelek fel. Neki új barátnője van, az a lány, akire mindig is féltékeny voltam miközben együtt voltunk. Nem tudom, hogy a barátnőd miért csinálja ezt, de beszélgess vele szakítás előtt. Viszont ha együtt maradtok 100%-osan már nem fogsz bízni benne soha többé.
2016. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

#22, Sajnálom... ez tényleg a legrosszabb lehet...én magam sem tudom hogyan tegyem túl magam a saját helyzetemen nem hogy még egy olyanon mint a tiéd...


#23, Köszönöm, hogy válaszoltál.Meg tudom érteni amit írsz, még ha nem is tartom helyesnek...

Nem próbáltátok megbeszélni az egészet mielőtt vége lett?

Én mindenképp szeretném megbeszélni vele ezt, de annyira szeretem még így is .... és az utolsó mondatodban is hatalmas igazság van ...

2016. júl. 4. 10:34
 25/35 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sikerült vele megbeszélni. Semmiben sem engedett és a végén már a tavalyi vitáinkat is felhozta mint ok. Szerinte mindent én rontottam el. Lehet igaza van (saját nézőpontból), viszont soha senki sem volt ilyen fontos nekem. Az új barátnője miatt pedig teljesen elvesztettem a bizalmam benne és másokban is. Lényegében egy oda-vissza dolog lett, mindkettőnk nagyot esett
2016. júl. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

#11, az elején soha nem tudjuk, mi lesz a végén.


A srác miatta nem aggódnék, mert egy sörözésből nemigen lesz ennyire távkapcsolat.

Azon aggódhatnál, hogy miféle igénye marad kielégítetlen melletted, hogy ilyen gyorsan lépes belezúgni valaki másba.

De azon se aggódnék, szakítanék, mert a hazugság nem fér bele egy párkapcsolatba, mindegy mi a témája.

2016. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Na mi történt kérdező?
2016. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

#26, így van.

A srácot láthatóan nem érdekelte annyira, csak képeket akart főleg, azokat viszont nem kapott... (legalább)


#26/27,

Tegnap mondtam el neki ezt a dolgot, le volt sokkolva és nem tudta mit csináljon, gondoltam azt hitte hogy soha nem fogok rájönni.

Úgyhogy csak sírt és esdekelt hogy sajnálja és hogy hatalmas hülyeséget csinált. Én nem igazán tudtam mit mondaj erre... végül azt mondtam neki hogy 18-án (ekkor üres lesz a lakás és ő is visszajön a rokonaitól) jöjjön el és addigra döntse el mit is akar, de ha még egy ilyenről csak szóbeszédet is hallok akkor többé nem lát. Legalább nem tagadta vgy mentegetőzött.

Azóta folyamatosan csak ír hogy találkozni szeretne és hogy beszéljünk mert sajnálja... bevallom szerintem kissé engedékeny voltam így utólag.... de még magam sem tudom mi lesz a vége, nem hiszem hogy fogok tudni újra bízni benne valaha is. (ahogy szerintem senki sem tudna 100%-ban egy ilyen után)

Esetleg privátban leírom részletesebben is ha valakit igazán érdekel.

2016. júl. 6. 23:12
 29/35 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

Ha tudod, hogy többé nem fogsz benne bízni, akkor a kapcsolat nem tudna hosszútávon működni, szóval szerintem így butaság volt lezáratlanul hagyni a dolgot.

Ha gondolod, dobhatsz egy privátot, érdekelnek a részletek.

2016. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhetnek a részletek..
2016. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!