Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nő szemében miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő szemében miért van az, hogy: LIKE = MEGCSALÁS?

Figyelt kérdés

Sok pasi nem meri lájkolni,pláne nem kommentálni az ismerős csajok fotóit,mert fél. El is mondják,hogy odahaza ajtócsapkodás lenne belőle.


Ez nem csicskaság?



2016. júl. 4. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mióta lett ilyen nagyon fontos dolog ez a hülye fb...

Most gondolj bele, nem tudom pasi vagy e vagy csaj, de tegyük fel vagytok egy buliban és a párod rámosolyog és jól megstíröl egy ellenkező nemű embert, aztán oda megy hozzá és elkezd neki áradozni, hogy de szép vagy, de jó a melled, de kidudorodik a farkad... stb. Mindezt egy olyan ellenkező nemű embernek, akin falatnyi ruha van, acélos mellizmokkal és/vagy hátsót alig takaró miniszoknyával.

Mindenkinek szarul esne.


Én kivételt képezek, mert nincs fb-om.

2016. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

mert túlértékelik a "tetszik" gombot...


23F

2016. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Sok nő, legyen akár hány éves, aki facebookon él, vagy annak tükrében éli az életét, onnan von le következtetéseket, az nem nő, hanem lány, kis lány.
2016. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem csicskaság. Nyilván olyanokat írnak, és olyan mennyiségben lájkolnak, ami már zavaró. Szerintem inkább az a "csicskaság", amikor valakinek barátnője van (vagy akár nincs), és minden lány képe alatt nyíltan folyatja a nyálát rájuk, mikor nyilvánvaló, hogy úgysem akarnak azok a lányok semmit a 300 lúzer férfirajongójuktól, csak növelik az egójukat velük.
2016. júl. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a pasik pont így kiakadnak, ha a csajuk lajkolgat mást meg kommentál.


Csak valahogy a pasikra jellemző, hogy más csajoknak írkálják, hogy "bombázó vagy", "nagyon tetszel" meg "sexxyyy". Persze bizonyos színvonal alatt...


A legtöbb pasinak egyértelmű, miért nem jó nyíltan kimutatni, hogy más (jobban) tetszik nekik.

2016. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, hogy engem nem szívott be magába a faszbook, nagy ritkán nyomok egy-egy tetsziket valamelyik ismerősöm megosztására, vagy képére, meg beszélgetek ott, azt is ritkán. Ennyi a facebookocska nálam, semmi ilyesmi nyali szöveg idegen csajoknak vagy bárkinek,hogy szexi vagy, meg csinos vagy.
2016. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Nem a lájk a gond.

Hanem az, hogy a pasi minden ismerős (meg ismeretlen) előtt nyíltan udvarol egy másik nőnek.


Én is jártam már így, hogy ismerős előbb csak lájkolta a képeimet, aztán írt pár kommentet, beszélgettünk, privátban is rám írt, és végül elhívott randira. Ez nem olyan ritka.

Ezért lesz zabos, ha a pasija nyilvánosan kifejezi, hogy tetszik neki a másik csaj.


Nekem erre van az egyszerű módszerem, hogy én is írok pár srácnak, aztán egyből észbe kap, hogy ez így nem lesz jó. Az elején tisztáztam, hogy amit neki szabad, azt nekem is...


Azt nem értem, hogy téged miért bánt, ha a facen nem mer írni neked a srác. Téged miért zavar, ha a barátnőjére tekintettel, nem lájkolja szét a képeid, meg nem ömleng alatta?

2016. júl. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!