Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök csak részmunkaidőben dolgozna, és keveset keresne?

Figyelt kérdés
Csak 6 órába dolgozna, és 100 ezer forint körül keresne, és nem is akarna más állást a közeljövőben, mert szereti a munkáját. Cserébe viszont több ideje lenne a kapcsolatokra és a közös programokra. Mennyire zavarna?
2016. júl. 4. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyáltalán. Örülnék,hogy nem kellene annyit hajtania,én meg úgyis jól keresek. Az a 100 ezer meg nem olyan rossz napi 6 óra munkáér. Sokan ennyit sem kapnak 8 óráér 3 műszakban.
2016. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én páromat tudom, hogy zavarná. Nem a 6 óra munka, mert annak csak örülne, ha mindig kipihent lennék, és így akkor nyilván tudnék főzni mire hazaér. De ha csak 100ezret keresnék, az biztosan zavarná. Egyrészt, nem is jönne össze olyan nővel, akinek ennyi jut, másrészt én nyilván ennél sokkal többre vagyok képes és igenis zavarná, ha nem küzdenék azért, ami jár. Ráadásul a saját életünket is visszahúznám ezzel.
2016. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!