Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akarja?

Figyelt kérdés
Parommal tobb, mint egy eve vagyunk eegyutt, mindjart itt a masfel ev. De meg sose aludtunk egyutt, o egy hijan 20 enmeg 17.nem gondolnam, hog tartana a szuleimtol, az ovei elegge furcsak, mivel nem engedik , mert en kicsi vagyok a szemukben. (Hozzatennem, parom az elozo baratnoivel volt hogy minden heten egyutt aludt, meg 15evesen is, ugyhogy nem ertem, hogy az anyja nekunk miert nem engedi meg). Egyebkent jo a kapcsolatunk, az anyukaja "elvileg" szeret, a szemembe kedves, viszont a hatam mogott le olcso k***vazik, meg mindig mondja baratomnak hog ugyis talal majd nalam jobb not... Gondolom, hogy emiatt nem mer baratom nalam aludni, de hogy tudnam megoldani?? Lassan elegem van mar ebbol, nehanyan cikinek tartanak hogy megnem aludtunk egyutt, es megis ertem.. Eleg rosszul esik :/

2016. júl. 5. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akar otthon bajt magának.
2016. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akar balhézni, de ha a szex hiányzik, oldjátok meg napközben, vagy mondja, hogy egy haverjánál alszik, vaaagy legyen férfi és álljon az anyja elé, hogy ő itt a barátom, szeretem, nála alszok, majd holnap jövök. Mi ebben olyan nehéz? Úgysem tudja bezárni.
2016. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez bizony tini kategória.
2016. júl. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet :D de mindjart felnottek vagyunk, gyerekes viselkedessel. :-)
2016. júl. 6. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Lassan elegem van mar ebbol, nehanyan cikinek tartanak hogy megnem aludtunk egyutt, es megis ertem..


Ja igen mert minde arrol szol... en pl mar jocskan 18 voltam mikor legeloszor egyuttaludtam az akkori baratommal.

Nem erdemes semmit sem elsietni..

2016. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!