Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, érzem hogy szeret és odáig van értem, ezt mindig ki is mutatja és érezteti velem...

Viszont még mindig nem történt köztünk kb. semmi. Egyikünk sem szűz már, és olyan furcsa hogy nő létemre én vagyok a rámenősebb, de mikor odakerülnénk (érzem hogy odalent minden rendben működik nála) egyszerűen leállít, hogy ne haragudjak de nem megy neki, leblokkol....

Többet nem tudtam kiszedni belőle, csak annyit hogy nem velem van a probléma.


Kérlek adjatok tanácsot, nem vagyok szexmániás de szerintem ez egy fontos alapja a kapcsolatnak és minden más olyan tökéletes,hogy elkeserít ez a dolog :(


22L


2016. jún. 19. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de szerintem ezt kar eroltetni. En egyszer komolyan leultetnem, hogy akkor most kifejti es hajlando vagyok vele egyutt megoldani, de ha nem akkor most elbucsuzunk egymastol. Ha sokaig hagyod ezt az onsajnaltatast akkor ez lesz vegig, mert nincs oka megoldani, mert te majd ugyis elnezed. Ne nezd el.
2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

jézus


mi lehet a gond vajon :S


Megfelelő a környezet,ahol próbáltál volna vele? Mármint nem volt otthon senki más, aki hallhatott volna, v ilyesmire gondolok...


Muszáj rákérdezned, hogy szeretne-e veled szeretkezni, mond el, hogy te szeretnél vele,és ha ő nem szeretne, akkor inkább jobb külön, mielőtt mégjobban sérül a nőiességed/önbizalmad..

2016. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejtette, hogy nem miattad, akkor valami "ciki" dolog lehet a háttérben, amit kellemetlen, nehéz elmondani. Lehet kicsi az önbizalma, fél, hogy hamar elmenne, nem tudna jól teljesíteni, mert esetleg előző kapcsolatában/aiban is volt ilyen téren probléma. Lehet merevedési problémái vannak, izgul, stb. Üljetek le kettesben és beszéljétek meg. Esetleg vacsorázzatok együtt valamelyikőtöknél kettesben, igyatok egy pohár bort, úgy könnyebb lenne elmondania, kérdezz rá, esetleg puhatolózz hogy azért, mert a korábbi párkapcsolatában/aiban ez nem sikerült jól, stb.
2016. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket,és igen a környezet adott volt, nem zavarna meg minket senki sem.

Frusztráló mert érzem hogy kíván,de valami leblokkolja amiről viszont nem beszél és nem tudom hogyan húzhatnék ki belőle valami konkrétat... én tényleg bármit megtennék azért hogy neki jó legyen.

2016. jún. 19. 22:44
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és arra rákérdeztem volt e ilyen problémája az előző barátnőivel hátha okosabb leszek de azt mondta nem volt...
2016. jún. 19. 22:47
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon sok oka lehet. Lehetne talalgatni a lelki serülesektöl a gyorstüzelesig mindent, de felesleges.


A legrosszabb, amit tehetsz, hogy erölteted. Egyertelmüen jelezted, hogy keszen allsz ra, itt az ideje, hogy ö lepjen. De ezt az idöt nem te hatarozhatod meg. Ha megerezted, hogy "müködik", akkor nem azzal van a baj, hogy teged nem talalna vonzonak. Olvasd el a millionyi forditott kerdest, hogy ilyenkor a csajok mit varnanak el egy türelmes, megertö pasitol es tedd meg türelmes, megertö nö letedre ugyanezt!


En a helyedben igyekeznek olyan bizalmi legkört teremteni, ami hatarozottan nem az intimitasra megy ki (vacsora vendeglöben, pad a parkban, stb), es remenykednek abban, hogy megnyilik nekem. Ha szamara egyszerü megfogalmazni vagy kimondani, valoszinüleg mar megtette volna, ezert nem celravezetö, ha ki akarod huzni belöle.

2016. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ez egy elgondolkodtató tanács kedves utolsó....én egy ideje nem is erőltetem egyáltalán a dolgot épp emiatt,meg is mondtam neki,lépjen ő mikor úgy érzi...

De mi van ha nem fog hiába várok? Én meg segítenék de nem tudom hogyan....persze érzem nem könnyű neki erről beszélni de felnőttek vagyunk végtére is,tudnunk kéne erről is felnőttek módjára beszélni...

2016. jún. 19. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kommunikálni kéne róla, mert ez azért hosszú távon nem tartható dolog.

Én a helyedben bevallom, hogy "erőszakosabb" lennék kicsit, megpróbálnám belőle kihúzni, hogy mégis mi az oka ennek, vagy egyszerűen csak rátörnék amikor zuhanyzik és rámásznék. Ha ott is azt mondja hogy nem, akkor egy picit hagynám gondolkozni egymagában, hogy mégis mit vár el tőlem ebben a szituációban.

2016. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet h aszexuális de szégyelli bevallani mert fél h kineveted v ilyenek.
2016. jún. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hááát, nekünk volt barátommal kb fél évre rá történt meg, pedig én sem voltam szűz már akkor...

Ő még igen, de valahogy sosem jött úgy hogy meglegyen a dolog.

2016. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!