Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá ha kiderülne hogy a párotok már volt néhány prostinál mielőtt megismertétek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
26%

#8 nyilván csak azért véded a dolgot,mert rendszeres prostizós vagy :D


Buliban összeszedni valakit nem igénytelen dolog(csak akkor,ha a WC-ben csináljátok..),hol máshol ismerkedjen az ember?Szerintem teljesen rendben van,ha utána házhoz mentek.És ha a pasi akár kapcsolatra,akár csak szexre akarja a lányt,de odament és tett azért,hogy elérje a célját.Ez siker.De fizetni a szexért kényelmes és nem méltóságteljes dolog.Ezért nézem le a prostizós pasikat és igénytelennek is tartom őket.

2016. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
58%

Véget vetnék a kapcsolatunknak.


Nyilván talál majd olyan nőt akit ez esetleg nem zavar, ők illenek össze, nincs ezzel baj, sokfélék vagyunk.

2016. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
69%

Én elfogadom a nők ezen véleményét, ahogy remélhetőleg ők is elfogadják, hogy én meg sosem mennék bele komoly kapcsolatba egy olyan nővel, akinek 3-nál több partnere volt előttem.

Ez így van rendjén.

2016. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 Sunshinedoll ***** válasza:
Ok, a szexmunkásoknak is meg kell élnie valamiből.
2016. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
12%
Femináci libsi k urvák....Ti is szétteszitek egy Deák-ért.
2016. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
45%
Na, tibcsi052! Disztingváld magad.
2016. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Tibcsinek biztos nem teszi szét senki a lábát egy deákért, mert csóró.
2016. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

Sunshinedoll

Neked sem kell a szomszédba menni egy kis parasztságért.


Minek ennyi indulat emberek?

2016. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
#18 papírkutya mindegyik, csak a neten szájhősök.. való életben meg egy 8-17 ig dolgozó kussoló biorobotok!
2016. júl. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:

Erősen kétlem, hogy Sunshinedoll egy vödröt valaha megfogott volna a két kis kezével..


Akkor sem értem, hogy minek ebből ilyen stílusú vitát csinálni.

annyira emlékeztet a muszlimok kommunikációs stílusára.

2016. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!