Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádom szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom szeretem a barátnőmet, de (. )?

Figyelt kérdés

- a végsőkig húzza a szőrtelenítést, amikor már lohasztó a látvány

- állandóan észrevételez valamit rajtam, pl. pattanást, enyhe szájszagot, fülzsírt (ez utóbbiról én tehetek, pedig igyekszem alaposan fület tisztítani, a szájhigiéniám kifogástalan, rágózom is, sokszor mosok fogat és használok szájvizet, hagymát is alig eszem, nem lehet mindig mentaillatú...)

- nem ritkán kínos helyzetbe hoz azzal amit mond, meg hogy ki előtt mondja, vagy mert nem tud suttogni

- kettős mércéje van sok esetben, valami ami neki nem tetszik ha én csinálom, azt csinálja

- vannak fura húzásai, pl. p*csös képet kért valakitől, aki felajánlotta neki (azt mondja, csak poénból, meg bármelyik testrészletét kínálta volna fel, láb, arc, elkérte volna a képet)

- kamuprofillal, vagy igazival, fél napra felregisztrál valami társkeresőre, és olyankor zavar hogy idegen férfiak írnak neki, bár nem levelezik senkivel

- nem koordinálja a mozgását, és ezért sokszor fájdalmat okoz, pl. mert tökön nyom, orrba vág, vagy szájon vág

- mi megadtuk egymásnak az összes jelszavunkat, és ő ezzel visszaél, persze a magáénak kikéri a tiszteletben tartását, ez megint csak a kettős mérce, amiről beszéltem

- vannak bunkó megjegyzései

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Egyébiránt viszont nagyon aranyos, közkedvelt lány, szép is, okos is, kedves is, őszinte (sokszor már túlzottan), néha vannak nagyon megindító cselekedetei felém, szeret engem, a kapcsolatunk pedig problémamentes (még ha a fentiek után nem is hiszitek). 20 éves.


2016. júl. 7. 13:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdés, hogy ti hogy reagálnátok le egyik másik dolgát. Aki csak annyit tud mondani hogy dobbantsak, inkább ne koptassa a klaviatúrát.
2016. júl. 7. 13:24
 2/14 anonim ***** válasza:

Dobbantsá'!


Am, ami működik pl szájszagnál, mondd h ő is elmehetne fogat mosni. Hidd el, legközelebb nem fogja mondani. A többit meg meg kéne beszélni s nem GYK-ra irogatni.

2016. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
..de mégsem
2016. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kidobnám a fenébe.
2016. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez, ahogy leírtad, enyhe fokú terheltség lehet.

Kérdés, hogy mit szólsz te ehhez, és mit tudsz kezdeni vele.

Sok ember ilyen... ha őszinte, akkor ő még a jobbak közül való.

Próbálj meg beszélni vele ezekről. Lehet úgy is, hogy szólsz neki, mikor a kettős mércét használja (mindkét iránynál). De neheztelés nélkül, a megoldásra koncentrálva beszélj.

2016. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha szereted NINCS DE.
2016. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Így hirtelen valami psycho csaj ugrana be
2016. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1. Szeretem. 2. Nem szakítok, közelében sem vagyunk, fel sem merülne. 3. A de az csak az, ahogy épp megfogalmaztama kérdést.
2016. júl. 7. 13:43
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval kedves, aranyos, csak bunkó veled :D

Miért nem ültök le, és beszélitek meg? Mondd el neki őszintén ezeket, hogy zavar. Ha semmibe veszi, akkor tényleg nem kéne vele maradnod, mert akkor nem vagy neki fontos :/ Ha hajlandó változtatni, akkor meg happy end.

2016. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a leírásodból ez a tipikus tahó csaj ugrott be. Szerintem semmibe nem néz téged amúgy :D

Gondolom ha meg kifogásolni kezdenéd a felsorolt dolgok bármelyikét is, akkor rögtön menne a hiszti és ő lenne az áldozat. Én a helyedben egyszerűen elmondanám neki, hogy "Nagyon bánt, hogy..." "Elég illetlen volt tőled, hogy..." stb. Ha pedig a szép szóból nem ért, párszor erélyesebben rászólni, és ha az sem működik akkor már megsértődhetsz hátha veszi a lapot. Fokozatosabban kell egyre erőteljesebben jelezni neki mert néma gyereknek anyja se...

2016. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!