Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom felháborodása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom felháborodása?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk. Tegnap elmentünk enni egy étterembe és ami maradt kaja azt elcsomagoltattuk és hazahoztuk. Párom megkért, hogy majd főzzek, én meg úgy voltam vele hogy még itt van az éttermes kaja is, így ráérek majd estére főzni. Reggel felkelt (éjszakás műszakból) és fel volt háborodva, hogy mi az hogy még nincs kész a kaja. Merthogy amikor ő otthon lakott, mire felébredt már ott gőzölgött az étel az asztalon. Ráadásul el volt szállva magától, mert "megdicsértem" amiért a szobában felhúzta a redőnyt...
2016. júl. 7. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
rossz anyuka vagy, naná hogy az éhes csecsemő jogosan sír étel után :D
2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Hat akkor mondd meg neki, hogy menjen vissza az anyjához, ott majd gőzölög a kaja, mire felkel.
2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő anyapótlékot lát benned. Nem azt mondom, jól tud esni ha az embernek főz a barátnője, de egyrészről így, hogy "Mire felkelek legyen kész", nem várható el. Másrészről ha van más kaja akkor nem értem mit vergődik. Vagy egyszer egy melegszendviccsel is meg lehet ám oldani a dolgot. Elég fura a tag. 22/F
2016. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

És te feljöttél ide kérdezni?


elmondom mi lehetséges, aztán dönts.


1. Megvárod Sunshinedollt és Erika Berget, akik rávesznek, hogy szakíts azzal a mocskos, soviniszta patkánnyal...

2. Kikapcsolod a gépet és odamész a srácodhoz és megbeszéled vele, hogy majd estére csinálsz kaját, így tervezted meg, mert van még a tegnapi maradék.

2016. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Hol a helyed? Igen, a konyhában... ha ott vagy miért nem főzöl valamit? Mert lusta vagy, azt hiszed, hogy a tegnapi elcsomagolt éttermi kaja jó lesz. Tévedsz.


Na, kb ez lehet a barátod mentalitása.

2016. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Megmondanám neki, hogy mehet haza akkor az anyukájához.


Valamint én nem is főznék mindig, munkamegosztás lenne. Egyszer én, egyszer ő, vagy akinek kedve van hozzá.

2016. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!