Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogyha meghal valakinek a párja?

Figyelt kérdés
4éve halt meg a párom vonatbalesetben. A halál okai mai napig rejtélyesek, hiszen boldogok voltunk. Legalábbis nagyon úgy tűnt..Évek óta nagyon jó barátok voltunk, így jól ismertük egymást, de végülis csak 3 hónapot voltunk együtt, mint már pár. Folyton gondolkodom, hogy miért történt mindez, mert még az is különös, hogy egy teljesen másik város szélén, tölünk 80kmre találták meg. Bűntényre utaló jeleket pedig nem találtak, így öngyilkosságnak zárták le. 2,5 éve lett egy új kapcsolatom, és született egy kislányom is, akit mindenkinél jobban imádok, de azóta mégse vagyok önmagam. Folyton az jár a fejemben, hogy miért történt mindaz a múltban. Sokkal érzékenyebb és komolyabb lettem. Természetesen szeretem a mostani párom is, de ő is tisztába van azzal, hogy ezek a lelkemben nagyon mély sebek. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Ajánlották már és a párom is javasolta, hogy el kéne mennem egy pszichológussal beszélgetni. Mások tapasztalataira is kíváncsi volnék ilyen téren..Köszi!
2010. ápr. 14. 22:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Az első író.Nekem is vonatfóbiám van,jó és ülök vonatra meg stb. de nagyon rossz volt már 2 ször is majdnem elütött a vonat .......utálom a vonatokat...
2010. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!