Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt, az elején még nála laktunk, de el kellett költöznünk így anyám "befogadott" minket. Az első 1-2 évben minden normális volt, de aztán elkezdett olyanokat fantáziálni, hogy én lefekszek anyámmal. Mióta dolgozik, azóta még rosszabb a helyzet, havonta egyszer tuti előhozza a ezt a dolgot. Táppénzen vagyok már jó ideje és folyamatosan azt vágja a fejemhez, hogy kitudja mi mit csinálunk itthon. Egy másik sztori, régebben többször vigyáztam tesómnak a kislányára 11 éves és ő rá is féltékeny volt. Mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, nagyon csúnyán összevesztünk ez miatt, talán sikerült kivernem a fejéből, hogy ilyet egy normális ember nem gondol. Visszatérve anyámra, mindig is jó volt vele a kapcsolatom, főleg miután édesapám meghalt és a tesóm elköltözött, rám maradt szinte minden. Nem tudom ti hogy vagytok a szüleitekkel, de én szoktam itthon póló nélkül mászkálni és ez is zavarja páromat, mit mutogatom magam másnak. Olyan is volt, hogy pont akkor léptünk be anyám szobájában amikor épp öltözött át, erre az volt a reakciója páromnak, hogy mit képzel magáról anyám, mit mutogatja magát nekem. Mostanra átment párom viselkedése hisztibe. Volt, hogy annyira ideges volt, hogy lesöpörte az asztalról ami rajta volt, ütötte a kezével az ajtót, dobálta a berendezési tárgyakat, majdnem csak földhöz nem vagdalta magát. Állandóan az van, hogy én anyámat védem, de ti ha ebben a helyzetben lennétek, hogy meglennétek azzal gyanúsítva, hogy megb...sszátok anyátokat, ti kinek a pártjára állnátok??! Sajnos az elköltözés nem játszik, mivel nekem is van kb egy misi tartozásom meg páromnak is van 2 misi, ha még ez mellett albérletet meg rezsit kéne fizetni, nem jönnénk ki a fizetésünkből. Az se biztos, hogy megmarad a munkahelyem, mivel már több, mint fél éve táppénzen vagyok és szerintem ha vissza is mennék dolgozni, nem sokáig alkalmaznának. Közmunka bérből meg nem lehet mindent fizetni. Nem tudom mi tévő legyek, a betegségem miatt is kivagyok lelkileg meg a párom folyamatos csatározásai miatt is. 28F

2016. júl. 8. 09:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9es...sajnos az ő családjában előfordultak régen ilyen dolgok amiket most az én fejemhez vág. Hiába mondom, hogy ne vetítse ki rám a gyerekkorát, de mindenre az a válasza, hogy..."kitudja, én nem vagyok itthon, nem látom, hogy mit csináltok" persze, a sex is megromlott köztünk, nem érti meg, hogy ilyen lelkiállapotban nekem nem megy, de ezt is arra vezeti vissza, hogy azért nem kell nekem, mert anyámtól megkapom és azért nincs kedvem vele együtt lenni.
2016. júl. 8. 09:55
 12/21 Költőnő? ***** válasza:
90%
Komolyan érdekből/félelemből maradsz meg mellette, egy földi pokolban? Én nem értem az embereket.
2016. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
akkor pontosítok...ha szétmegyünk akkor mehetünk anyámmal a híd alá...remélem érthető voltam.
2016. júl. 8. 10:02
 14/21 anonim ***** válasza:
Figyelj! A párod elmebeteg!! Ezt most komolyan mondom! Azonnal hajtsd el magatoktól! Ne már!! Ez szélsőséges, beteg ember, te meg látszik, hogy tök normális vagy (kivéve azért mert még nem dobtad ki). Szóval, mint macskát szarni, lehetőleg még ma!
2016. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat, nagyjából egyértelmű mit kéne tennem, amint felgyógyulok, meglátom mit tehetek ez ügyben, remélem továbbra is megmarad a munkahelyem és akkor tudok lépni.
2016. júl. 8. 10:27
 16/21 anonim ***** válasza:
Olyan szó nincs, hogy: ez miatt! Emiatt emiatt emiatt!!!
2016. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hogy jött neki a gondolat, hogy lefekszel anyáddal?

Lehet amíg még "kényszerből" vele kell lenned - míg meg nem gyógyulsz - addig kicsit el kéne távolodnod anyádtól, hogy megnyugodjon. Amúgy anyukád ezt hogy tűri el?

Amúgy neki is van tartozása, miért csak ti mennétek a híd alá?

Most ő tart akkor el titeket? Anyukád mit csinál?

2016. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Ez annyira beteges és furcsa, hogy kamu szagú.

Nagy bajok vannak a csajszival.

2016. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#7, hát ez az, semmi sincs ingyen, ha ő fizeti az adósságaidat, akkor el kell viselned, noha színtiszta elmebeteg.

"annyira ideges volt, hogy lesöpörte az asztalról ami rajta volt, ütötte a kezével az ajtót, dobálta a berendezési tárgyakat, " - ha volna még OPNI, ott volna, de most nálad van.

2016. júl. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azt tudnám ajánlani még erre, hogy próblj meg beszélni a családjával. Azt mondod a nővérével kapcsolatban is balhézott már gondolom ő is tudja,hogy a húgának nincs minden rendben a fejével biztos tudnak segíteni legalább abban, hogy békén hagyjon téged ha vége lesz.
2016. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!