Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már beteges féltékenység?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges féltékenység?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt, az elején még nála laktunk, de el kellett költöznünk így anyám "befogadott" minket. Az első 1-2 évben minden normális volt, de aztán elkezdett olyanokat fantáziálni, hogy én lefekszek anyámmal. Mióta dolgozik, azóta még rosszabb a helyzet, havonta egyszer tuti előhozza a ezt a dolgot. Táppénzen vagyok már jó ideje és folyamatosan azt vágja a fejemhez, hogy kitudja mi mit csinálunk itthon. Egy másik sztori, régebben többször vigyáztam tesómnak a kislányára 11 éves és ő rá is féltékeny volt. Mondtam neki, hogy ez nem normális dolog, nagyon csúnyán összevesztünk ez miatt, talán sikerült kivernem a fejéből, hogy ilyet egy normális ember nem gondol. Visszatérve anyámra, mindig is jó volt vele a kapcsolatom, főleg miután édesapám meghalt és a tesóm elköltözött, rám maradt szinte minden. Nem tudom ti hogy vagytok a szüleitekkel, de én szoktam itthon póló nélkül mászkálni és ez is zavarja páromat, mit mutogatom magam másnak. Olyan is volt, hogy pont akkor léptünk be anyám szobájában amikor épp öltözött át, erre az volt a reakciója páromnak, hogy mit képzel magáról anyám, mit mutogatja magát nekem. Mostanra átment párom viselkedése hisztibe. Volt, hogy annyira ideges volt, hogy lesöpörte az asztalról ami rajta volt, ütötte a kezével az ajtót, dobálta a berendezési tárgyakat, majdnem csak földhöz nem vagdalta magát. Állandóan az van, hogy én anyámat védem, de ti ha ebben a helyzetben lennétek, hogy meglennétek azzal gyanúsítva, hogy megb...sszátok anyátokat, ti kinek a pártjára állnátok??! Sajnos az elköltözés nem játszik, mivel nekem is van kb egy misi tartozásom meg páromnak is van 2 misi, ha még ez mellett albérletet meg rezsit kéne fizetni, nem jönnénk ki a fizetésünkből. Az se biztos, hogy megmarad a munkahelyem, mivel már több, mint fél éve táppénzen vagyok és szerintem ha vissza is mennék dolgozni, nem sokáig alkalmaznának. Közmunka bérből meg nem lehet mindent fizetni. Nem tudom mi tévő legyek, a betegségem miatt is kivagyok lelkileg meg a párom folyamatos csatározásai miatt is. 28F

2016. júl. 8. 09:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez beteges hagyd ott megváltozni nemfog ugysem énis hasonlo helyzetben voltam.az exem is kitalált ijen dolgokat és elis hitte ha már két szot beszéltm valakivel akkor az már megis kefélt nagyon rossz igy élni hiddel én tudom :( és hiddel aztis hogy nemfog tenni semmit engem is megfenyegettek csakdurvábban rosszvolt de mégis itt vagyok és nemlett belole semmi sok sikert
2016. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!