Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Most ünnepeltük az évfordulónkat a párommal. Minden évben elmegyünk egy jó éterembe, aztán otthon egy kis romantikázás szokott lenni. Mondtam a páromnak, hogy vacsi után meg szeretném lepni, ő ne készüljön semmivel. Mindent tök jól elterveztem, vettem egy flakon tejszínhabot meg fürdőolajat. Úgy gondoltam egy kicsit megfűszerezi az együttlétet, ha lenyalogatja rólam a tejszínhabot aztán utána meg veszünk egy romantikus fürdőt és az egész este tökéletes lesz. Gyorsan el is rohantam a szobába miután hazaértem, hogy befújjam magam tejszínhabbal aztán szóltam neki jöjjön be. Hát csak döbbenten nézett rám aztán közölte, hogy a tejszínhabban rengeteg a kalória inkább mossam le mert ő azt nem nyalja rólam le. (tudni kell róla, hogy rendszeresen kondizni jár és nagyon odafigyel arra, hogy mit eszik) Én meg szintén csak ledöbbentem és csak annyit kérdeztem tőle, hogy ezt a hülyeséget nem lehetne-e legalább mára félretenni hisz mégis csak évfordulónk van. Közölte, hogy nem mert ha most félre teszi félre teszi máskor is annak semmi értelme. Hát én elmentem lezuhanyoztam de fel sem bírtam fogni, hogy lehet ennyire megszállott. Ez kb olyan volt mintha pofon vágtak volna főleg, hogy örültem annak, hogy tök jól elterveztem mindent. Aztán meg ő értetlenkedett, hogy ezek után miért nincs nekem kedvem összebújni és azt mondja tök gyerekes vagyok. Szerintetek jogosan akadtam fönn ezen, vagy tényleg gyerekes ahogy viselkedtem?
2016. júl. 8. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Eg, picit megértem a párodat, kérdező. Én is figyelek kajálásra, de nem fanatikusan, simán eltérek, ha különlegesebb alkalomról van szó.

Viszont az tuti, hogy egy flakon tejszínhab elnyalása után olyan rosszul lennék, hogy elhánynám magam. A tejszínhab csupa zsír, nagyon telíti az embert, akár rosszullétig. Egy-két dombocskát innen-onnan lenyalogatnék szívesen, de nem túl sokat...

2016. júl. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez nála nem hóbort, hanem életmód. Szerintem nem kellett volna kiakadnod rajta, bár értem a csakódottságod. Ki se kellett volna nyomni a habot hanem odakészíteni mint lehetőséget. Talán te sem érezed volna magad olyan rosszul.
2016. júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
lol
2016. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Olvashattad... Cortez megmondta. Nő vagyok, hülye vagyok, ehhez nem érthetek. ://

A többiek a testépítés, és a szex szemszögéből közelítették meg, én meg a párkapcsolati oldalról, Ennyi...

2016. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sorry, ezt nem ide akartam. :D
2016. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mielőtt itt is hülyének lennék nézve :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7929..

2016. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan azzal töltötted a sokadik évfordulótok éjszakáját, hogy szex helyett azon duzzogtál, hogy a párod elutasított egy bizonyos dolgot? Nem téged, nem a szexet, csak egy ötletedet. És akkor te inkább duzzogtál, mint csináltatok volna mást és még te haragszol. Hmm.... te még soha semmire nem mondtál nemet az ágyban, a fiúd minden kérését azonnal teljesíted? Mert ha nem, akkor nem jogos a kiakadásod.
2016. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Téged is meg tudlak érteni, de a párod is ugyanúgy megsértődhetne. Hiszen nyilvánvalóan tudod, hogy elszánt testépítő és nem eszik zsíros dolgokat, így igazán megtehetted volna, hogy ezt észben tartod és olyan meglepetéssel rukkolsz elő, aminek örül is. Olyan, mintha nem ismernéd rendesen.


Van egy barátnőm, aki nem eszik semmi kakaósat, csokisat. Nem allergiás rá, nem is azért, mert nem szereti, egyszerűen régebben kitalálta, hogy nem eszik ilyet és kész.

Nyilvánvalóan ha szülinapi tortát veszünk neki, akkor figyelnénk arra, hogy olyan legyen, amiben nincs kakaó.

Ha nem figyelnénk erre, ő pedig megmondaná, hogy bocs, de ebből nem eszik, akkor inkább hülyén érezném magam, hogy ekkora gyökér voltam, hogy nem gondoltam rá.


Viszont a párod is viselkedhetett volna kedvesebben. Normális hangnemben is el lehetett volna mondani, hogy nem szeretné a dolgot.

2016. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Aza baj hogy tenyleg gyerekes vagy
2016. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van cukormentes tejszínhab, ha annyira kiterveltél mindent a BARÁTODRA miért nem gondoltál? Ő is felháborodhatna, hogy miért nem figyelsz oda rá, mikor tudod, h gyúr? Mi is diétázunk párommal, tudom mit jelent az a nagy kupac cukor, magát is vissza kell fognia és te sem segíted. 1-1! Nagy levegő és nyeld le a sértett önézeted, mert ő is írhatna ide rólad.
2016. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!