Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
Most ünnepeltük az évfordulónkat a párommal. Minden évben elmegyünk egy jó éterembe, aztán otthon egy kis romantikázás szokott lenni. Mondtam a páromnak, hogy vacsi után meg szeretném lepni, ő ne készüljön semmivel. Mindent tök jól elterveztem, vettem egy flakon tejszínhabot meg fürdőolajat. Úgy gondoltam egy kicsit megfűszerezi az együttlétet, ha lenyalogatja rólam a tejszínhabot aztán utána meg veszünk egy romantikus fürdőt és az egész este tökéletes lesz. Gyorsan el is rohantam a szobába miután hazaértem, hogy befújjam magam tejszínhabbal aztán szóltam neki jöjjön be. Hát csak döbbenten nézett rám aztán közölte, hogy a tejszínhabban rengeteg a kalória inkább mossam le mert ő azt nem nyalja rólam le. (tudni kell róla, hogy rendszeresen kondizni jár és nagyon odafigyel arra, hogy mit eszik) Én meg szintén csak ledöbbentem és csak annyit kérdeztem tőle, hogy ezt a hülyeséget nem lehetne-e legalább mára félretenni hisz mégis csak évfordulónk van. Közölte, hogy nem mert ha most félre teszi félre teszi máskor is annak semmi értelme. Hát én elmentem lezuhanyoztam de fel sem bírtam fogni, hogy lehet ennyire megszállott. Ez kb olyan volt mintha pofon vágtak volna főleg, hogy örültem annak, hogy tök jól elterveztem mindent. Aztán meg ő értetlenkedett, hogy ezek után miért nincs nekem kedvem összebújni és azt mondja tök gyerekes vagyok. Szerintetek jogosan akadtam fönn ezen, vagy tényleg gyerekes ahogy viselkedtem?
2016. júl. 8. 23:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A párod valószínűleg nagyon fanatikus, életmódot váltott, stb stb. Valahol érthető a reakciója, éppen ezért nekem biztos nem kéne ilyen pasi. Nehogy már egy fagyaltot ne lehessen enni vagy egy lángost a strandon. De ha te ennek ellenére vele vagy akkor mi a fenét csodálkozol? Gondolom nem ez az első ilyem eset.
2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!