Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszel egybol igy velem? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2eve vagyok egyutt a pasimmal.

De nagyon bant es zavar hogy mikor ideges vagy olyat teszek -akar veletlenul is- ami neki nem tetszo, akkor azonnal bunkon reagal es csunyan beszel velem.


Pl.

Ma porstivozni akart es mivel kicsi a hely ahol a porszivot taroljuk minden kiborult. Mire szentsegelni kezdett...karomkodott es dobalozott.

Sosem bantott de megojedtem tole. Rossz volt hallgatni...gondoltam odamdgyek hozza es lenyugtatom hogy hagyja ott majd en elintezem.

Mire ilyetszol "te engem nyugtatgassal b..meg!!!!!!!! Elegbideges vagyok igyis nem hianyzik meg az ugatasod is!!!!!"

Na itt elkezdtem sirni. Nem szoltam hozza. Majd odajott es megpuszilt. De kozoltem vele hogy ezen lesz szives valtoztatni...

Valamit mormogott valaszul...


Most megint bunko volt.

El is vonultam es bezarkoztam a szobaba.

Horrorf neztunk es hirtelen az olebe ugrottam mire lefejeltem az arcat VELETLENUL!

Erre elkezd orditani hogy "te tiszta hulye vagy !!! Eszednel vagy b..meg???!!!!!"


Mindig klasszikusvszava jarasa ilyenkor a : hulye vagy

Gyoker vagy

Ne ugassal

Ne pofazz

Stb.


Ha mondom hogy rosszul esik akkor nem erdekli. Vagy azt mobdja hogy magamnaK KOszonhetem mert mindig EN idegesitem fel.

Mist abban mi az idegesito hogy delelott pont meg akartam nyugtatni. Es higgadtam mondtam hogy" cica hagyd ott. En elintezem de legyszi ne csapkodj mert leversz valamit es vannak szomszedaink is"

Erre mondta hogy "nem vagyok meg eleg ideges... Kell a te ugatasod is"

Ha ilyenkor hozzaerek akkor hatralep hogy "te engem ne fogdossal b...meg"


Amugy meg normalis .


Nem ertem.

Ez bolond???


En 22. O 30


2016. júl. 9. 22:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Stressz, stressz, stressz és sajnos rajtad csattant az ostor mert te voltál ott. Nem lehet, hogy valami sokkal komolyabb baja van mint a porszívó amit te nem veszel észre?
2016. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
Vannak ilyen ideggyenge emberek, dobd a francba, különben később rosszabb lesz.
2016. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nagyon hangosan karomkodik es azonnal Istenezik ha valami nem sikerul neki

Nem vagyok hites meg szent de nagyon bantja ilyenkor a fulemet.

Nem felek tole fizikailag..de hogy is mondjam...felek higyhogy valamit eldob es engem talal el vagy osszetor valamit ...szoval pucut megijedek tole ilyenkor.

PerszebO engem nevez idegbolondnak meg ideggyengenek ha valani miatt hosztizek vagy kiabalok... De en legalabb nem dobalozok....meg tolem nem kell felnie.


Ilyenkor mibdig elgondolkozom azon hogy miert fordul kibennyire onmagabol. Es mit kellene tennem ilyen helyzetekbe.

De mindig csak elfordulok es elsirom magam mert haragszom ra ugyanakkor feszultte tesz engem is es megijedek tole... Teljesen vadallatta valik.

Habraszolok meginkabb meghulyul.

2016. júl. 9. 22:32
 4/35 anonim ***** válasza:
Apám szokott így veszekedni a tárgyakkal, amikor ügyetlenkedik (gondolok itt a porszívós helyzetre). Nem, szerintem nem normális dolog. Ha ilyen hirtelen felkapja a vizeket ilyen hülyeségeken, akkor szerintem ott valami idegbetegség lehet a háttérben. Amiért nem feltétlen ő a hibás, de erre csak azt tudom mondani, hogy vagy megszokod vagy megszöksz.
2016. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Menekülj csajszi.
2016. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

En is stresszes es idegeskedo tipus vagyok.

Sot en emberek kozott melozok. Mert recepcios vagyok es napkozben sok hilyevel talalkozom akikkel konfliktus helyzeteket kell kezelnem stb.

O muhelyben van. Hiaba vegeze gizikai munkat neki nincs ilyen emberekkel kapcsolatos megoldanivaloja.


Nem kifogas a stressz. Ez bunkosag es ez a viselkedes ubdorito.

2016. júl. 9. 22:35
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Most ennyi. Mert még szeret. 5 éven belül megkapod az első maflást, amikor már érzelmileg és anyagilag is függesz tőle. Aztán szidhatod magad, hogy nem léptél le még a porszívónál. És igazad is lesz.
2016. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Most miutan lehulyezett hogy lefejeltem. Ugy elvonultam a szobaba.

Hallottam hogy elment aludni.

Masnap persze megint o lesz megsertodve es majd nekem kell pitiznem hogy mibaja

2016. júl. 9. 22:37
 9/35 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog! Jobb ha azelőtt szakítól vele mielőtt még tetlegességig fajulna! Lehet ma még tárgyakkal dobálózik de ki tudja hogy hetek múlva nem ütne meg!
2016. júl. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Már miért pitiznél, "már megint"? Miért csinálod ezt? Konkrétan mondd meg, MIÉRT? Azt pedig hagyjuk, hogy szereted, mert az hazugság. EZT senki nem szereti. 22 vagy, fél éven belül lesz 5 másik pasid. Mi a fszért kell egy ilyen idiótát hallgatnod?
2016. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!