Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszel egybol igy velem? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2eve vagyok egyutt a pasimmal.

De nagyon bant es zavar hogy mikor ideges vagy olyat teszek -akar veletlenul is- ami neki nem tetszo, akkor azonnal bunkon reagal es csunyan beszel velem.


Pl.

Ma porstivozni akart es mivel kicsi a hely ahol a porszivot taroljuk minden kiborult. Mire szentsegelni kezdett...karomkodott es dobalozott.

Sosem bantott de megojedtem tole. Rossz volt hallgatni...gondoltam odamdgyek hozza es lenyugtatom hogy hagyja ott majd en elintezem.

Mire ilyetszol "te engem nyugtatgassal b..meg!!!!!!!! Elegbideges vagyok igyis nem hianyzik meg az ugatasod is!!!!!"

Na itt elkezdtem sirni. Nem szoltam hozza. Majd odajott es megpuszilt. De kozoltem vele hogy ezen lesz szives valtoztatni...

Valamit mormogott valaszul...


Most megint bunko volt.

El is vonultam es bezarkoztam a szobaba.

Horrorf neztunk es hirtelen az olebe ugrottam mire lefejeltem az arcat VELETLENUL!

Erre elkezd orditani hogy "te tiszta hulye vagy !!! Eszednel vagy b..meg???!!!!!"


Mindig klasszikusvszava jarasa ilyenkor a : hulye vagy

Gyoker vagy

Ne ugassal

Ne pofazz

Stb.


Ha mondom hogy rosszul esik akkor nem erdekli. Vagy azt mobdja hogy magamnaK KOszonhetem mert mindig EN idegesitem fel.

Mist abban mi az idegesito hogy delelott pont meg akartam nyugtatni. Es higgadtam mondtam hogy" cica hagyd ott. En elintezem de legyszi ne csapkodj mert leversz valamit es vannak szomszedaink is"

Erre mondta hogy "nem vagyok meg eleg ideges... Kell a te ugatasod is"

Ha ilyenkor hozzaerek akkor hatralep hogy "te engem ne fogdossal b...meg"


Amugy meg normalis .


Nem ertem.

Ez bolond???


En 22. O 30


2016. júl. 9. 22:27
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Meg a masik dolog ami dur va hogy van 2batyam.

Kozuluk az egyiket nem kedveli annyira

Nem ertem miert hisz a tesom jofej vele ... Sot hetvegere athivott magukjoz grillpartyra. Mondta tesom hogy menjunk le a aludjunk ott piazunk...bulizunk stb. Es varnak minket (van csaladja)

En nagyon szeretnek menni...

De a pasim mondja hogy "a ti csaladotokban ez az egymason logas nekem sok. En nem megyek sehova..."

Mondtam hogy en menni szeretnek

Mire O "jo ...de nem alszom ott..itthon alszom..van sajat agyam .nem lent a falun"


Most komolyan...ha nem megyek megbantom a tesomat. Es kimaradok 1bulibol.

Ha a pasimmal megyek akkor vegig elegedetlenkedni fog stb.

Ha a pasim nelkul megyek akkor meg idegeskedhetek h osszevedztem vele...


Szerintetek????

2016. júl. 9. 22:41
 12/35 anonim ***** válasza:
Rugd ki az ilyet a p.csába!
2016. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és menj bulizni a tesóddal! Kézenfekvő. Nem? Neked hogyhogy nem nyomja ki a szemed, hogy egy bántalmazó kapcsolatban élsz? Mekkora pofon kéne, hogy felébredj, hogy aki így beszél veled az semmibe vesz? Nálad nincs minimum???
2016. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Hát ezt végig sem olvastam.

Tisztelet nulla.

A részéről.

Nem sokra tart téged ez a pali...ezen gondolkozz.

2016. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ööö... Nem tudom, hogy fogalmazzak szépen és nem túl bántó módon: a párod nem egy kifinomult úriember. Egy ilyen emberrel biztos, hogy képtelenség együtt élni, ha nem vagy elnyomásra trenírozva. HA arra vagy, akkor mellette maradsz. Ha van öntudatod, akkor mész a saját utadon, nem pedig vele.
2016. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

"Mindig klasszikusvszava jarasa ilyenkor a : hulye vagy

Gyoker vagy

Ne ugassal

Ne pofazz

Stb."


Szerinted beszél így az ember valakivel, akit szeret, és aki iránt érez egy minimális tiszteletet?


Tényleg nem akarom megbántani az érzéseidet, de szerinted mennyire van rendben az egészséges önbecsülésed, ha ezt tűröd?

2016. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


Igazibol nem ertem.

Mert ha nincsen ilyen akkor belem tudna bujni...szeret...tiszta pincsi kutyus az egesz ember. Es erzem is hogy szerelmes belem.


A tesom tudja hogy a pasim hogy erez irants.

O azt mobdja hogy szerinte ez egyfajta irigyseg a reszerol hisz az o szulei (pasime) elvaltak. Es ezert irigy a csaladunkra.

2016. júl. 9. 22:56
 18/35 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Gyava vagyok. Onbizalmam nulla. Sot tudom vicces de ezek ellenere is szeretem.

Sokszor inkabb kussolok vagy en kerek bocsanatot csak hogy hamarabb helyre alljon a beke.


Jah. Egyutt elunk fel eve.

2016. júl. 9. 22:58
 19/35 A kérdező kommentje:

Tudom hogy szeretem hogy vagyom Ra es tudom h azert fajnak a szavai mert erzek iranta...


De sokszor ugyerzem felek.

Ha nem vagyok itthon es felhiv rohanok haza...olykor merges...elegedetlen...depis...morog...

Ha valahova mennek kiruccanni akkor vagy konyorognom kell neki vagy nem is hajlando jonni...

Az elejen is nehez volt vele. De neha olyan mint egy hisztis menstrualo r.banc

2016. júl. 9. 23:00
 20/35 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem szeret téged. De egyáltalán. Kényelmes vagy neki, mert ezt a tapló viselkedést normális nő el nem viseli, nemhogy két évig, de két napig sem. Minél előbb szembenézel ezzel, annál jobb! Amit itt leírtál gondolom a negyede sincs a valóságnak, mert kiragadtál két példát. Elárulom, egyetlen soráért otthagytam volna a francba! Nekem ilyet senki nem mond, hogy "hülye vagy", a többiről nem is beszélve.


De tudod, nem mindenkinek jár gyengéd társ és boldog párkapcsolat. Van, mint most te is, akinek ez jár. Félelem, csapkodás, lehordás. És ez nem a férfi hibája, hanem a tiéd. Te maradtál, senki nem vert láncra. Hát ne panaszkodj, hallgasd! Vedd fel magnóra és játszd is vissza! Ha nem tetszik, akkor meg magadra vess! TE ENGEDED MEG NEKI, HOGY EZT TEGYE!


1 óra alatt otthagyhatod, és elkezdheted felépíteni az életed. Javaslom, hogy az önbecsüléseddel kezd!

2016. júl. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!