Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszel egybol igy velem? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2eve vagyok egyutt a pasimmal.

De nagyon bant es zavar hogy mikor ideges vagy olyat teszek -akar veletlenul is- ami neki nem tetszo, akkor azonnal bunkon reagal es csunyan beszel velem.


Pl.

Ma porstivozni akart es mivel kicsi a hely ahol a porszivot taroljuk minden kiborult. Mire szentsegelni kezdett...karomkodott es dobalozott.

Sosem bantott de megojedtem tole. Rossz volt hallgatni...gondoltam odamdgyek hozza es lenyugtatom hogy hagyja ott majd en elintezem.

Mire ilyetszol "te engem nyugtatgassal b..meg!!!!!!!! Elegbideges vagyok igyis nem hianyzik meg az ugatasod is!!!!!"

Na itt elkezdtem sirni. Nem szoltam hozza. Majd odajott es megpuszilt. De kozoltem vele hogy ezen lesz szives valtoztatni...

Valamit mormogott valaszul...


Most megint bunko volt.

El is vonultam es bezarkoztam a szobaba.

Horrorf neztunk es hirtelen az olebe ugrottam mire lefejeltem az arcat VELETLENUL!

Erre elkezd orditani hogy "te tiszta hulye vagy !!! Eszednel vagy b..meg???!!!!!"


Mindig klasszikusvszava jarasa ilyenkor a : hulye vagy

Gyoker vagy

Ne ugassal

Ne pofazz

Stb.


Ha mondom hogy rosszul esik akkor nem erdekli. Vagy azt mobdja hogy magamnaK KOszonhetem mert mindig EN idegesitem fel.

Mist abban mi az idegesito hogy delelott pont meg akartam nyugtatni. Es higgadtam mondtam hogy" cica hagyd ott. En elintezem de legyszi ne csapkodj mert leversz valamit es vannak szomszedaink is"

Erre mondta hogy "nem vagyok meg eleg ideges... Kell a te ugatasod is"

Ha ilyenkor hozzaerek akkor hatralep hogy "te engem ne fogdossal b...meg"


Amugy meg normalis .


Nem ertem.

Ez bolond???


En 22. O 30


2016. júl. 9. 22:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Na figyi.. éltem hasonló kapcsolatban. Széjjelrúgta a fregolit, összetörte a tükröt, földhöz verte a kedvenc bögrémet, amit egyébként tőle kaptam, felrúgta a vasalódeszkát, és minden ilyen alkalom utána volt pofája azt mondani, hogy "tudod, cica, nem miattad", csak hát neki gondjai voltak. Hát baxxxameg, ma már tudom, hogy ez nem mentség. Ez így nem férfi, csak egy patkány, aki e mögé bújik a problémái elől, és rajtad éli ki a szarságait. Tudom, hogy nehéz, de ezt nem szabad tűrni. Megváltozni nem fog, mert te csak konzerválod ebbe az állapotba, hiszen még meg is simized érte a buksiját, hogy "jól van, én hibám, bocsika". Vagy elhagyod, vagy megvárod, hogy egyszer rajtad verje szét a porszívót.
2016. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Kell a te ugatasod is"


"te engem ne fogdossal b...meg"


"te tiszta hulye vagy !!! Eszednel vagy b..meg???!!!!!"



"Es erzem is hogy szerelmes belem."


Biztosan tudsz különbséget tenni aközött, hogy valaki szerelmes beléd (vagy legalább szeret) és aközött, hogy szimplán szüksége van rád, mert kényelmesebb az élete úgy, hogy három fogásos ebédeket főzöl, ellátod a háztartást és szexelsz vele annak ellenére, hogy olyan hangnemben beszél veled, mintha - már bocsánat, de - a hátsó feléből rántott volna ki?

2016. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Tudom nem kellene ezzel foglalkoznom...


De szerintetek csak velem viselkedik igy vagy az exevel (akivel elottem egyutt elt 3evig) is ilyen modoru volt?????

Vagy ezt az agressziv jellemet eb hozom ki belole?


Gondoljodtam mar hogy megkerdezem az ex nojet hogy miert szakitottak stb. De csak latasbol tudom ki az. Jo nyilvan tudjuknegynasrol kozossegi oldalrol hogy melyikonk kicsoda de ennyi. nem is beszelnek a pasimmal...fura lenne ilyen kerdessel ele allni "ismeretlenul"

2016. júl. 9. 23:44
 34/35 anonim ***** válasza:
Mert, ha te hozod ki belőle az agresszív, 0 érzelmi és értelmi intelligenciával rendelkező állatot, akkor rendben van a dolog? Hidd el, nem fogsz tudni változtatni ezen. Vagyis tudnál, de ez olyan óriási munka, amit te egyedül nem kell, hogy felvállalj, mert tönkremehetsz benne. Meg ehhez ő is kellene. Mondjuk, ha engem kérdezel, a barátod csak szimplán akkora tuskó, hogy fát lehetne hasogatni rajta, de ez akkor sem kell senkinek.
2016. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Válassz egy diplomás normális arcot, ne egy ilyen trógerparasztot a külseje miatt.
2016. júl. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!