Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hangulatingadozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hangulatingadozásaim ellen?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat veszekszünk a párommal, vagyis nem is igazi veszekedések ezek, hanem az egyikünk mondjuk megorrol a másikra és nem szólunk egymáshoz, mert haragszunk a másikra. Legtöbbször ez azért következik be, mert megváltozik a hangulatom, tök jókedvűségből átmegy szomorúságba a kedvem.Persze mindig van valami oka, de nagyon kis hülyeség miatt is amit a párom másképp csinál,képes a hangulatom teljesen megváltozni.Ő nem tudja mi a bajom, én meg nem mondok semmit inkább hagyom..Szeretnék megváltozni, mert én is belátom, hogy baj van, ez így nem természetes.
2016. júl. 11. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nalunk is ez van. En sportolok, h ne legyek annyira sertodos . De kivancsi lennek masok otleteire.

Amugy gondolom melankolikus tipusba tartozol, az sertodos. Olvass rola.

2016. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne... Azt hittem csak én vagyok ilyen hisztitaliga, ahogy a barátom néha megnevez emiatt a hirtelen hangulatváltozásaim miatt... :D Egyik percben öröm, boldogság ,aztán mondd valamit ami nem tetszik és rögtön besértődök, nem szólok hozzá
2016. júl. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinél előfordul, hogy valamire érzékenyen reagál. Meg kell tanulni kezelni, és elengedni az ilyesmit. Ha meg látja a másik, hogy baj van, esetleg nem tudod magadban tartani, vagy tényleg zavar, akkor elmondod, hogy mivel és miért bántott meg, de nem támadóan, vagy lekezelően. A férfiak nehezén értik meg, ezért el kell magyarázni. Néha előfordul, a legjobbat azzal teszi mindenki, ha nem reagálja túl. Nem szabad összeveszni, meg durva dolgokat vágni a másik fejéhez. Ha párod megismer, tudni fogja, hogy ilyenkor inkább hagyjon picit, hogy kitisztuljon a fejed, vagy puszilgasson össze-vissza.
2016. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!