Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az a legkellemetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legkellemetlenebb szituáció amit egy párkapcsolatban átéltél?

Figyelt kérdés

Megcsalás, hazugság, megalázás,stb.

Hogy reagáltad le a dolgot?

Kor és nemet is írjatok.....


2015. febr. 25. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Bemutatott a párom a szüleinek. Kb. 22 napra rá, hogy összejöttünk, egy családi ünnep keretében bemutatott otthon. És mindenkinek elállt a lélegzete, mert nem olyan lány/nő vagyok akit vártak.

Barátom sportos, és sokat sportol. Én is sportolok már általános óta verseny szinten. Egy sokkal sportosabb lányt vártak.


Szóval külsőre nem jöttem be elsőre a családnak. EL sem hitték, hogy vagyok a barátnője.


De végül aztán megkedveltek.

2015. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:
Exemmel paráztunk pár napig, miután egyszer kézzel elégített ki, én meg megujjaztam aztán rájöttünk, hogy kerülhetett az ujjamra némi anyag... Ezek után késett a menstruációja. Volt pár necces napunk.
2015. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pasim megtalálta a naplóm.. Minden benne volt, bénázása az ágyban, szüleiről kisregény (nem nagyon kedveltek), flörtölés mással. Igazi kis bunkó voltam, minden szinte csak negatív volt. (kb. Ez volt a stílus: a drágám ma verekedett a hajnyíróval, úgy nézz ki mint egy frissen nyírt birka). 16-18 éves voltam amikor írtam. Egyből dobott, nem hatott meg a dolog, de így visszagondolva nagyon szégyelem. Egyébként nem voltam ilyen nyers vele az életben, de a naplómban igen

Ma már nem írok naplót :) 27/N

2015. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pont ilyesmire gondoltam....olyan helyzetekre,amit még az ellenségednek sem feltétlen kívánnál!!!!

Megcsalás közbeni lebukásos sztorija senkinek sincs? Ne már..... :)

2015. febr. 25. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első komolyabb barátomról hamar kiderült, hogy egy adresszív, féltékenykedő állat, aki mindenben be akart szabályozni. Eléggé megkeserítette az életemet, gondoltam visszavágok neki. Összemelegedtem az egyik haverjával. Ép nálam volt a haverja, szex közben halottam, hogy csörög a telefonom, de nem foglalkoztam vele. Nem sokkal utána végeztünk, akkor néztem, hogy jött egy sms, hogy mindjárt nálam van, és abban a pillanatban már láttam, hogy jön be a kapun. Elkerülhetetlen volt a találkozás, majdnem összeverekedtek a szobámban. Utána mindkettőtől megszabadultam amilyen gyorsan csak tudtam. Ekkor 18 éves voltam.

Az egyik exem akkor árulta el facebook-on, hogy előttem csak prostikkal szexelt, amikor a legjobb barátnőmmel nyaraltam. Nem akartam a barátnőmnek elmesélni, ezért meg kellett játszanom hogy minden a legnagyobb rendben van.

Amikor kiderült, hogy szextárskeresőre jár barátkozni, és csak barátságból akar találkozni onnan csajokkal...

Amikor kijelentette, hogy senki (családja, haverjai) nem tudja hogy együtt vagyunk, mert neki kellemetlen arról beszélni, hogy barátnője van. De közben meg már az összeköltözés volt a téma.

Aztán még volt egy "szuperjó" randim Pesten, ami miatt 8 órát utaztam aznap. Nem részletezném ,de a végén még én voltam bunkó, mert megemlítettem, hogy azt hittem csinálunk is vmit, esetleg megnézünk vmit, vagy beülünk vhova, ha már ennyit vonatoztam miatta. De kiderült, hogy ezek túl nagy elvárások, és neki olyan mintha azt mondta volna, hogy vigyen el hawaii-ra. Pedig nem meghívatni akartam magam, soha senkitől nem várom el, hogy helyettem fizessen. Ez most volt nyáron, 29 voltam. Hogyan reagáltam le? Már nem vagyunk beszélő viszonyban.

2015. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"5" reagálva......

Jó pasikat fogsz ki.....de azért nem mindegyik ilyen!!!

2015. febr. 25. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem is, hogy nem mind ilyen. Így visszagondolva már legalább tudok röhögni a dolgokon :D
2015. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Napok kérdése. Az összes pénzem levették a számlámról (kedves szülők), kb. semmim nem maradt, és bsznak visszaadni.


Már egy hete gyomorgörcs, sírógörcs, rettegek a szituációtól - jó, meg fogja érteni, mert tudja, milyen "szuper normális" családom van (ellenségemnek sem kívánnám őket), de rém nehéz lesz elmondani.

2015. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!