Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy vége?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vagyunk együtt. Hogyan mondhatnám meg neki, hogy vége? Szép volt, nem az hogy nem szeretem, mert rossz lenne, lesz nélküle,de nekem ez elég volt. Ő szeret, és sajnálom nagyon, de le akarom zárni. Előre is köszi! (22F)
2010. ápr. 15. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem kell válaszolnod, puszta érdeklődésből kérdezem, hogyha azt mondod nem arról van szó, hogy nem szereted és te is belátod, hogy rossz lesz neked nélküle, akkor miért akarsz vele szakítani?

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, őszinteség, személyesen, határozottan, hogyha már lezárid végleg lezárd és ne hagyj neki hamis ábrándokat. Fájni fog neki, lehet, hogy sírni fog, lehet, hogy dühöngeni, lehet, hogy nem mondd majd semmit, de ha te már elhatároztad magad ne inogj meg sajnálatból.

2010. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék szeretni, mert még ő is, meg én is nagyon fiatalok vagyunk, voltunk amikor összejöttünk...Ő most 18, 14, már majdnem 15 volt amikor összejöttünk. Rajtam kívül még nem volt senkije, ő is ebben a korban tud pasizni, meg minden.Meg még én is kicsit élni szeretnék. Szóval nekem ez elég volt...Sajnos...Tényleg szeretem, de hát...aztán kitudja, lehet még összehoz mégegyszer minket a sors, de legalább nem egy pasi mellett élte le az életét.Lehet, hogy szerintetek hülyeség ez mitatt szakítani, de most ezt érzem. És nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 16. 09:43
 13/14 A kérdező kommentje:
Vagyis szeretnék szakítani akart lenni azt hiszem...
2010. ápr. 16. 09:44
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sok lány és talán a barátnőd is arról álmodik, hogy azzal az egy bizonyos pasival élje le az életét. Jó érzés hinni, hogy bár mindketten az elsők vagytok a másik számára a sors egymásnak szánt titeket - találkoznotok kellett. De, ha a te álláspontod ez akkor nyílván nem te vagy az a bizonyos a barátnőd számára. Remélem tudod, hogy lehet, hogy soha nem találsz, majd olyan nőt, aki felérne hozzá, vagy akivel a kapcsolatod ilyen szerető és tartós lehet.
2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!