Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg pórázon rángatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg pórázon rángatom?

Figyelt kérdés
Ma a párom azt mondta, hogy papucsnak érzi magát és hogy pórázon rángatom őt... Soha nem mondom neki, hogy ne menjen ki a haverjaival, csak annyit kértem, hogy mielőtt valamire igent mond, beszélje meg velem, hogy nem terveztem-e én valamit. Ettől papucs?

2016. júl. 12. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem az.

De mindegy mi az objektív igazság(már ha létezik ilyen), az a lényeg, hogy ő mit érez.

Márpedig ha szerinte papucs, akkor fejedre is állhatsz, mert ezt fogja gondolni.

2016. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

"hogy mielőtt valamire igent mond, beszélje meg velem, hogy nem terveztem-e én valamit. Ettől papucs?"


Te miért nem beszéled meg vele, ha tervezel valamit?

2016. júl. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Hmmm... Részben igaza van a párodnak. Olyan mintha engedélyt kellene kérnie, h mehet-e mert ha te épp nem kívánsz menni valahová, akkor mehet csak ő ki a haverokkal. Te is áttehetnéd a programodat, nem csak ő fújhatja le a fiúkkal az estét!
2016. júl. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Én is megbeszélem vele mindig, ha tervezek valamit, de előfordult már, hogy megfeledkezett róla (ha valamit nem jegyez fel a naptárába, nagy valószínűséggel elfelejti, de nem baj, én is ilyen vagyok :D ) és volt ebből félreértés. Így egyszerűbb, ha inkább rákérdez, amennyiben nem biztos a dolgában.
2016. júl. 12. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Esetleg tájékoztasd a terveidről... Anyám, borogass :D
2016. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik! Véleményem szerint ez úgy igazságos, hogy aki hamarabb szól és akinek hamarabb mondok igent, azzal megyek ki. Ha valaki egy hónappal korábban szól egy programról, akkor gondolom azért teszi, mert fontos neki, készül rá. Nyilván ezt nem mondom le valami olyan miatt, amiről pár nappal korábban szólnak, hiszen akkorra már van programom... Nálam ez így tisztességes :)
2016. júl. 12. 16:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Úgy látom picit rosszul fogalmaztam, a "kérdezze meg" egy egyszerű "van valami programunk péntekre, mert ha nem, kimegyek a fiúkkal"-t jelent. És én erre általában azt mondom, hogy nem, nincs, menj csak. Vagy padig az, hogy igen, van programunk, emlékszel, elígérkeztünk két hete Józsi szülinapjára. És ő ettől papucsnak érzi magát :( Én viszont semmi rosszat nem látok benne :(
2016. júl. 12. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Közösen kellene tervezni, előre megbeszélni. Ha épp feljön egy spontán ötlet a haverokkal és nektek nincs program akkor ne téged hívjon hogy ha te terveztél valamit. Ha tervezel akkor mondd meg neki előre.


N.

2016. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így már más kérdező! Most már értem, h mit kérdezel, csak rossz volt a megfogalmazás és ezért volt félreérthető!


Ezt szerintem a pároddal beszéld meg. Mondd neki ugyan ezt el amit ide leírtál, h ha utolsó pillanatokban találgatnál, akkor megértenéd, h így érez, de h előre van terv csak ő elfeledkezik róla, az nem a te hibád és nem köthető egybe a papucs pasival csak mert elfeledkezett róla...

2016. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én is úgy érzem, hogy nincs ezzel semmi baj... Viszont abban is van valami, hogy ha ő annak érzi magát, nem tudok vele mit csinálni :( Próbálom vele megbeszélni, hátha van még valami a felszín alatt :) Köszönöm Nektek!
2016. júl. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!