Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ütött belém? Nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ütött belém? Nem szeretem már a pasimat? Nagyon szégyellem magam

Figyelt kérdés

A pasimmal együtt lakunk. Aki kivülröl látjaba kapcsolatunkat, irigy ránk.

Pedig nincs miért. Szerintem nem vagyunk meg jol. Sokat veszekszünk s én olykor nem birom a dührohamait és a hangulatingadozásait.

Nos de a lényeg a paaimnak van egy öccse aki alapbol nem azvesetem..de aranyos és szinpatikus nekem. Plusz a pasim 8az öccse pedig 2évvel idősebb nálam...tehát vele még jobban is kijövök sokszor mint a saját párommal...vicces.

De bem tudom mi miatt...azért mert nem jo minden velünk..vagy passz. És szégyellem...de olykor elgondolkozom azon hogy az öccsével milyen lehet khmm..az ágyban...

Tudom elitéltek.

Nem tudom mi van velem.

Nem az a szexi pasi a tesoja

A párom sokkal férfiasabb meg joképübb...de tetszik az öccsében a higgadt lataság...az a gyengéd nyugalom...ahogy rám figyel amikor beszélek..élvezem a figyelmét is...


És sokszor azon kapom megam hogy nézem azbajkát amikor találkozunk vele. És elgondolkodom hogy vajon hogyan csokolhat...


Mi van velem??


2016. júl. 13. 00:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Király! :)
2016. júl. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem járd mègegyszer az általánost ès ne hagyd ki a nyelvtan órákat se!! Helyesírás olykor jól jön.
2016. júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Megvan köztetek a kémia. Ennyi. Továbbiakról te döntesz.
2016. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
6%
Vicc, hogy itt mindenki figyelmen kívűl hagyja azt, hogy a pasija testvérére van beindulva ez a rib.nc.
2016. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy csaj járt báttyóval. Az kicsit beűlt a börtönbe. Addig öcsi és csaj összejőttek. Azóta is eggyütt.. Több mint 10 éve.. De a2 tesó nem beszélnek.
2016. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

09.07es

R..anc neked az anyad p..ja te kis senki

2016. júl. 13. 09:31
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

[link]

2016. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#12


Szerintem járd még egyszer az általánost, és ne hagyd ki a nyelvtan órákat se! A helyesírás olykor jól jön.

2016. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Úgy látom már elhitetted magaddal, hogy normális amire készülsz. Ezzel fekszel le esténként hogy "úristen rám mosolygott", meg minden ilyen alsó tagozatos hüyleségek.


"Visszaírta, hogy Hello! Feleségül fog venni!"


Ez kb. olyan.


Természetesen te döntesz, hogy mit lépsz vagy hogy hogyan cselekszel. Mindennél fontosabb, hogy maradj olyan ember, aki tükörbe tud majd később is nézni!

2016. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!