Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3-4 napja hanyagol a fiu, akivel randizok. Nem vesztünk össze az utolsó randi is tök jól elmúlt. Mi lehet a gond? Volt már valaki hasonló helyzetben? Nagyon hiányzik

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok. Másfél hónapja randizok egy 26 éves fiúval. Sajnos mindketten dolgozunk és ebből kifolyólag főként hétvégén találkozunk. Egy hete volt az utolsó randink, mondta, hogy nagyon tetszem neki és átölelt. Lassan közeledik. Másnap taliztunk volna de lemondta, hogy családi program lesz és megharagszanak rá ha lelép. Másnap nem irt. Ráirtam este hogy mi a jol van e WATSAPPon. Online volt latta hogy irtam. Masnap delben valaszolt csak kurtan, hogy jol van rossz volt teloja...pedig online volt. Ezután irtam neki h nem koteles velem beszelgetni ha nem akar. Azt mondta h nem erzi magat kotelesnek, es az hogy nem beszelunk minden aldott percben az meg nem jelenti azt hogy rosszban vagyunk. Azota nem irt semmit, eltelt 2 nap. A kepeimet instagramn folyamatosan lajkolgatja, de nem ir. O pedig nagyon depis kepeket oszt meg. Megorulok. Mit tehetek? Nem szeretnem elvesziteni. Ha nem lehet több köztünk hajlandó lennék vele barát maradni. Bocsi a hosszu leirasert nagyon magam alatt vagyok.
2016. júl. 13. 13:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha két napja nem beszéltek, nem kommunikál veled, az azért már bunkóság.

Anno amikor összejöttem a barátommal, kb. egy hónap után úgy tűnt, hogy ő is csak átvert. Nem írt egy napig, pedig elolvasta amit írtam neki. Kerek-perec megkérdeztem, hogy most csak le akar-e koptatni vagy mi van, mert ha igen akkor mondja meg, nem hiszem hogy ezt érdemelném. Utána összekapta magát és azóta is boldogan együtt vagyunk. Én nem telepszek rá ő pedig kimutatja felém az érdeklődését.

Azt javaslom neked is, hogy kérdezz rá, mert felesleges ezen stresszeltetned magad. Addig ess túl rajta, amíg nem zúgsz belé túlzottan.

2016. júl. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Már mondtam kérdeztem tőle, hogy mi a probléma, de azt mondta semmi, elfoglalt, ideges...de valami más vana dolgok mögött. de hiába kérdeztem, nem nyilatkozik. ugy erzem ha tovabb kerdezgetem meg azt a kis remenyt is eljatszom hogy lehet valami koztunk ezekutan
2016. júl. 13. 15:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Setét egy paraszt... elsunnyog, de annyi gerinc meg nincs benne, hogy azt mondja, bocs, nem akarom már ezt a dolgot.
2016. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
biztosan en hibaztam valamit,de jo lenne ha elmondana es akkor kijavitanam a hibamat
2016. júl. 13. 15:56
 15/19 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyd ezt az önmarcangolást, mond meg neki inkább, hogy tisztázzátok, akar tőled valamit vagy sem, ha nem, akkor hello, ha meg igen, akkor viselkedjen is úgy. Csak bátran, jobb ha elbúcsúztok egymástól, minthogy itt paráztasd magadat...
2016. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Koptat, csak nincs gerinc benne. Ennyi. Sztem kezd el mással foglalkozni, mert őt már nem érdekled.
2016. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem kell egymáson lógni, de ha eddig a srácnak is jó volt úgy, most meg hirtelen egyik napról a másikra mégse, akkor VALAMI történt.

Én mondjuk a leírtakból valami magánéleti, családi problémára gondolnék, az exem is akkor lett csendes egy időre, mikor elhunyt a nagymamája, de ezt nekem is csak pár héttel később mondta el, hiába voltunk együtt egy éve.... Vannak, akik nem szívesen mondják el a problémáikat.

Én kérnék egy találkozót a sráctól a helyedben, és elmondanám, hogy rosszul esik ez a lekoptatás, mert indokolatlannak érzem. Ha probléma van az életében, akkor mondja azt. Nem muszáj elmesélni az egészet, csak valamit mondjon már, mert úgy tisztességes, ha nem hagy kétségek között.

2016. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok kedveseim. Ma rairtam hogy hogy van mi ujsag. Irt h jol nemreg ert haza a munkarol es kerdezte h en hogy vagyok minden rendben van e van e valami problemam...Nem akartam letamadni ezert azt mondtam nincs es visszakerdeztem. Azt mondta h neki sincs. O szeret neha visszavonulni a vilagtol es csendben maradni. Ez nem jelenti azt hogy baja van....
2016. júl. 14. 19:53
 19/19 anonim ***** válasza:

Hát reméljük, hogy nincs semmi baj, csak hathetente egy hétre (de már több az) visszavonul, és csendben elvan.

Én nem láttam még ilyet, de az nem jelent semmit.

2016. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!