Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg le fog szokni a cigiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg le fog szokni a cigiről?

Figyelt kérdés
A párom megigérte, hogy amikor összeházasodtunk ő leszokik a cigiről. Sokan mondják, hogy á, úgysem fog. Nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet csak azt akarja, hogy az övé legyek és onanntól már lazithat, és nem is fog leszokni .
2016. júl. 13. 16:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a leszokás teljesen elhatározás kérdése. a párom sok év intenzív bagózás után egyik nap úgy döntött,hogy ő többet nem gyújt rá. és azóta nem gyújtott rá. ennyi. nehéz volt neki az elején, de kitartott.

amikor én noszogattam,hogy tedd már le ,büdös,drága stb az nem ért semmit. NEKI kell eldönteni. ha nem akar leszokni, akkor nem fog. max "megpróbálja". de mivel függő és kívánja a szervezete ezért úgy is mondja, hogy megpróbálta, de nem ment.. ennyi. ha meg van elhatározás,akkor leteszi. és ezt nem csak a páromnál láttam. mást is láttam több év után egyik napról a másikra leszokni.

az esküvőnek meg semmi köze nincs hozzá. akkor én már inkább gyerekvállaláshoz kötném. addig nem próbálkozunk,amíg bagózik. ha letette akkor marad több pénz a gyerekre és nem kell bagós légkörben felnőnie. ez már nyomósabb érv, mint a házasság.

de mondom, neki kell eldönteni, nem neked.

2016. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha benne nem született meg rá az igény hogy igenis leteszi akkor nem fogja. Bármit tehetsz. Ideig óráig esetleg, de nem fogja.

Ne kössétek össze egy ilyen dologgal: vitában lesz egy lapja amit mindig feldobhat ezzel.

2016. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem fog leszokni, mert az egész folyamat, cigis rituálé nyugtató számára, stresszoldó, stb... nagyon tudatosnak kell lenni a témában, függőségekkel kapcsolatban a leszokáshoz, és persze erősebb elhatározottságra is szükség lenne tőle.


Amíg ezek nincsenek meg, addig üres beszéd, hogy leszokik.

2016. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!