Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen keves csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen keves csinos es szep no Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Tudom a ferfiak kozott is keves a jo alkatu egyen, es mas orszagokban sem jobb a helyzet, de magyarkent, es ferfikent ez zavar! Az eddigi elettarsaim mind kozepszeruek voltak unom mar, hogy nagy ritkan latni csak jo noket normalis ruhaban!

2016. júl. 15. 19:17
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
#9 a szep noknek nagyok az elvarasaik! Magam sportolok rendszeresen 182 vagxok igaz gazdag nem vagyok de kitarott ejszakai pillango nem kell nekem! Az atlag nonek szerintem nincs akkora elvarasa csak nem szabad toketlenkedni veluk ha neked kulsore bejonnek egy ket laza dumaval meg magabiztossaggal felszedhetoek!
2016. júl. 15. 19:53
 12/50 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél azért hogy megfelelj.
2016. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
#12 Nekem nem felelnek meg ember! Felre nezted a kerdest! ;)
2016. júl. 15. 20:20
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

Mai "Szánalmas alak vagyok" című rovatunkat a FB "Mi a f@xnak foglakozol ezzel?" c. oldalán olvashatják el.

Nem a magyar nők tehetnek arról, hogy egy lúzer vagy. Nem a magyar nők tehetnek arról, hogy országos szinten egy jó nő sem akadt horgodra. Te saját magad tehetsz róla, te nem vagy igazi férfi. A kérdés h_lyeség. Csak kifogásokat gyártasz ahelyett, hogy megkeresnéd a tökeidet. Hányok az ilyen idiótáktól. Országos b_rom vagy és a férfitársadalom szégyene.!

2016. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
4%
előző választ nem értem
2016. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
#14 te toketlen nem mindenkinek van az igenye a beka .... alatt! Mirol beszelsz? Volt nekem mar eleg nom az eletben itt nem valami szerencsetlenrol van szo aki egy not nem tud felszedni! Vannak nok akik akarnak tollem sok mindent nekem nem kellenek! Sikerult felfogni! Te biztos valami dagadt pali vagy aki beeri a selejttel is!
2016. júl. 15. 20:27
 17/50 anonim ***** válasza:
85%
#16 Aki ilyen kérdést ír ki, az bizony egy uccsó selejt. P*fázhatsz itt, akkor is az vagy.
2016. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
88%

Küldenél képet arról, hogy neked mi számít szépnek?

Csak mert én nőként igen sok szép lányt látok az utcán.:)

2016. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
#16 magasrol teszek a velemenyedre inkabb menj fogyokurazni, hogy ne izzad tele a hajmacadat szex kozbe! ;) #18 linkelek de csak otthonrol telon nem lehet! ;)
2016. júl. 15. 20:36
 20/50 anonim ***** válasza:
62%
Mit értesz jó nőn és jó megjelenésen? Ezt kifejtenéd kedves kérdező! Ha itt a Gucci szerelésre gondolsz akkor érthető hogy a magyar nők elenyésző % futja. Mondjuk igaz hogy a airmax/ műbőr kabát hódipAmela stilus nekem sem jön be, de ez a stílus a szláv és exkommunista országokban még ma is nagyon nyerő. Az igazan jól öltözött elegáns nőket Bécsben, Münchenben, Frankfurtban, Stuttgartba, Genfben és egyébb gazdag városokban keresd. Minden országra érvényes egy fajta stílus. Más a görög nő stilusa, az olaszé, a franciáé, németé, angolé, szerbé.
2016. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!