Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csinos vagyok, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csinos vagyok, miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

nem kell félreérteni, nem én állítom ezt magamról, nagyon sokan mondták már, hogy az vagyok, meg szép, két napja és két fiú leszólított, egy jó pasi köztudottan randizni akar velem, de nem foglalkozok vele, mert csak szexre hajt, és gyakran tapasztalom, hogy férfiak megnéznek az utcán. mégsem. nem történik semmi. egy olyan fiúval húzom jelenleg az időt, azt is csupán interneten, akinek sz.ar a természete és nagyon labilis, csak mert nincs senkim, a külseje se jön be. jelenleg nem járok suliba, idén fogom megint elkezdeni, mert 2 évet voltam külföldön (ez hosszú történet és itt nem fejteném ki), nincsenek barátaim, mivel nem járok iskolába, az a maradék is elhullott mellettem, ők már másokkal foglalkoznak. a legtöbb ember szerint értelmes is vagyok, szeretek komoly témákról beszélgetni, nem vagyok bunkó, megbízható vagyok, hűséges és őszinte, van önálló véleményem, de nem kezdeményez soha senki. elegem van ebből az állapotból, látva, hogy mennyi nálam csúnyább lánynak van valakije, de ezt most nem lenézésből, csak érzékeltetés. miért? zavaró, hogy elvileg szépen nézek ki, de csak lebegek.

18/L



2016. ápr. 5. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 A kérdező kommentje:
nem akarok itt ismerkedni amúgy, csak érdekelnek válaszok.
2016. ápr. 5. 22:27
 2/79 anonim ***** válasza:
30%

Ez most egy társkereső kérdés? :D

Amúgy meg jól el vagy szállva magadtól. Légy mondjuk kicsit szerényebb :)

2016. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
57%
Hát pedig sok gyökér fog írni neked :(
2016. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 A kérdező kommentje:
2-es, örülnék, ha elolvasnád a legelső mondatomat. mások véleménye szerint. sokszor érzem azt a tükörbe nézve, hogy jó ég, szóval abszolút nem vagyok egoista, de ismerem a belső erényeim és tisztában vagyok a hibáimmal is. nem akarok itt ismerkedni.
2016. ápr. 5. 22:28
 5/79 anonim ***** válasza:
A mostani emberkéknek csak a r.... c stílusú és azok a lányok tetszenek, akiket megtudnak fektetni.
2016. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem azért, mert aki komoly kapcsolatot szeretne, az látja hogy nem vagy rá alkalmas.

Aki szexet, azzal meg te nem jönnél össze ugye.

Kivéve aki nem néz ki annyira se jól, és kellenél is neki, de őt/őket nem veszed figyelembe.

2016. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
6: miért ne lennék? :D az első lépés mindig meg kell, hogy legyen, ezt külsőre nem lehet megmondani. nem öltözködök kirívóan, hogy egyértelmű következtetések legyenek.
2016. ápr. 5. 22:30
 8/79 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy te így látod magad, és mások teljesen máshogy látnak téged.

Sokat elmond, ha nincsenek barátaid. Ha valaki igazán kötődik hozzád és szeret, akkor nem kopik el csak úgy mellőled. Ha meg nincsenek barátaid, akkor nehéz ismerkedni is, hiszen kivel járnál el szórakozni?

A "csúnya lányokról" meg annyit, hogy próbálj meg örülni mások boldogságának. Azok a fiúk akik a "csúnya lányokkal" vannak együtt, valószínűleg gyönyörűnek tartják őket. Ez egy szép dolog, nem kéne a rosszat látnod benne.

2016. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
57%
gondolom azt várod hogy az adonisz pasik hajtsanak rád, de őket meg a fullos csajok érdeklik
2016. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:

Sajnos azért csak szexet akarnak mert még fiatalnak érzik magukat egy komoly kapcsolathoz, talán ha majd idősebbek lesznek akkor fognak egy komolyabb kapcsolaton elgondolkodni addig meg bulizni és szórakozni akarnak gondolom.


És azért nem mernek kezdeményezni, mert azt gondolják, hogy egy ilyen szép lánynak biztos van barátja vagy, hogy úgysem lenne esélyük nálad.


Most hirtelen csak ezek az okok jutottak az eszembe.

2016. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!