Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen keves csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen keves csinos es szep no Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Tudom a ferfiak kozott is keves a jo alkatu egyen, es mas orszagokban sem jobb a helyzet, de magyarkent, es ferfikent ez zavar! Az eddigi elettarsaim mind kozepszeruek voltak unom mar, hogy nagy ritkan latni csak jo noket normalis ruhaban!

2016. júl. 15. 19:17
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
68%

És csak p*fázik Marok Marcsa. :D

Menjél Casanova, hódítsd meg a világ legszebbjeit, ugyanis mindegyik rád vár. A te szottyadt, ronda pofikádra és löttyedt s__gedre, testedre! Azt meg különösen imádni fogják, hogy annyi eszed van, mint egy amőnak. ;)

Amúgy szerintem is van valami bajod, fejben. Leszopatnálak bőnyállal, hátha megjönne az eszed. :DDD

2016. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Költözz el!
2016. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg bekajáltad a sok szart,a mit a tv-be nyomatnak, hogy ha valaki nem teljesen tökéletesen születik, akkor nem szép illetve túl nagy nálad a mérce. Vannak ilyenek, akik teljesen elveszítik a realitást...
2016. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Kevés a csinos, szép nő Magyarországon, más máshol is ....

Ronaldo nem számít izmosnak ....


Kérdező, én arra gyanakszom, hogy egy optikus könnyen orvosolná a problémádat. xD

2016. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
#44 ronaldo nem egy sulyemelo hanem focista en ezt nem mondanam izmosnak persze az atlagemberhez kepest tuti az! Nezopont kerdese! Az arca viszont eleg babas lanyos lehet latens leszbik azok a nok akiknek bejon!
2016. júl. 21. 18:42
 46/50 A kérdező kommentje:
#41 te meg miert magadbol indulsz ki te vagy az aki aggszuz es csak a mokussal jatszott eddig itt is probalsz nyalni a noknek hatha valami osszejon! kispofam asd el magad az igenytelensegben! :D
2016. júl. 21. 18:46
 47/50 A kérdező kommentje:
#40 nem tudsz te semmit sem! Menj nyalni a nagyv..agu atlagnoknek hatha potyogtatnak morzsakat es sikerul a szuzessegedet elveszteni igy 30evesen eletedben eloszor lathatsz noi nemiszervet! Pff gyoker! Xd
2016. júl. 21. 18:52
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

#44 ronaldo nem egy sulyemelo hanem focista ...


Ha azt írtad volna, hogy nem egy súlyemelő, nyilván nem reagálok rá. Nem tudtam, hogy hogy néz ki, úgyhogy rákerestem, aztán jót nevettem a "Ronaldo izmosnak számít? lol ezen hangosan röhögök" megjegyzéseden.


Szerintem pont annyira nem izmos, mint amennyire kevés a csinos, szép nő Magyarországon.


De tényleg minden relatív - nyilván dönthetsz úgy, hogy nálad Lazar Angelov számít átlagosnak izomzat tekintetében. xD

2016. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
#48 Lazar valoban izmos!
2016. júl. 22. 01:57
 50/50 anonim ***** válasza:
9%
A magyar nők valóban nem szépek,de jól tudnak k.rvásan sminkelni. Egészen alacsonyak, ami nálam már eleve kizáró tulajdonság,és sajnos nyájkövetők és rosszindulatúak. Még sok mást lehetne írni róluk, csak nem pozitívat. Én is elköltözök innen szerencsére, ahol válogathatok a szebbnél szebb egzotikus csajok közül.
2017. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!