Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van ilyen keves csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ilyen keves csinos es szep no Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Tudom a ferfiak kozott is keves a jo alkatu egyen, es mas orszagokban sem jobb a helyzet, de magyarkent, es ferfikent ez zavar! Az eddigi elettarsaim mind kozepszeruek voltak unom mar, hogy nagy ritkan latni csak jo noket normalis ruhaban!

2016. júl. 15. 19:17
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
#20 Oltozkodesben noies ruha boven megteszi nekik! (Nem a marka a noiesseg a lenyeg) Testalkatban pedig a karcsu vekony testalkat a jo! Sajnos sok no,ha leszalkasitja magat akkor sem lesz vekony,mert eleve vastag csontozatu!
2016. júl. 15. 21:02
 22/50 anonim ***** válasza:
92%
Sok jó nő van szerintem nálunk is, csak gondolom nem jössz be nekik. Szar lehet. 😄
2016. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
#22 Te nem tudom pali vagy no! De megnyugodhatsz hogy nekik lehet nem jovok be de ha nagyon unom a "maganyt" atlagos not amit a magadfele luzer gxokerek jonak tartanak barmikor szerzek! Kispajtas nekem van izlesem neked az elso lyuk eleg de meg igy is nehezen kaparod azt ossze! ;) ja es szerintem valami igenytelen pasi vagy! ;)
2016. júl. 15. 21:37
 24/50 anonim ***** válasza:
81%

Barátom neked valami, nagyon elcseszett ízlésed lehet. En is kulfoldon elek. S itt a cseh-lett-litván nők annyira de annyira gyonyoruek. Szőke haj kek szem, jo mellek. Egy alom!!

Azert a magyar nők között is vannak, jok, csak nyilván nekem az északiak jönnek be jobban.

2016. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
#24 a lettek zome balti tipusu az is szoke csak kerekebb feju valtozat! Persze akad kozottuk eszaki is! Akiket en lattam letteket azok kozott is akadt szep de a tobbseg atlag szint volt! Az izlesem nem elb....ott igenyesnek hivnam inkabb! ;)
2016. júl. 15. 22:34
 26/50 anonim ***** válasza:
60%
Te írtad hogy nem vagy gazdag. Én nem.fogok senkit eltartani. Èrre írtam hogy tegyél érte. Ne itt nyafogj.
2016. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
85%

#19 Te anyaszomorító. Ha nem érdekel mások véleménye, ne írj ki kérdést. Vesztes vagy. Ne azzal próbáld kompenzálni satnya életeden, sorsodon, hogy másokat hibáztatsz. Nem más tehet rólaz hogy életképtelen vagy. Nem az a gond, hogy rúsnya vagy, esetleg nem elég pénzes, ne gondold. Egyszerűen nem vagy életrevaló. Nincs vér a pucádban, csak a p*fád jártatod. Egy férfi nem ír ki ilyen kérdést.

U.i: Tudom, nyers vagyok. De rajtad már ez sem segít.

2016. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
76%

Komolyan nem világos senkinek milyen ember külső/belsőre a kérdező?

Egész nap a szobájában tengődik a számítógépe előtt. Maszek munkákból tartja fent magát, avagy valakin élősködik. Kizárásos alapon ezek a szülők lehetnek. Semmilyen érintkezése sincsen a nőkkel, SEMMILYEN. Még a buszon se ülnek mellé. Az internet világának köszönhetően pár nép (női társadalom) lakosságának a külső tulajdonságait kiguglizta és megy a professzorkodás. :D

Emberek, ez az ember semmit sem tud a nőkről, szűz. Annyira lejön az írásából. Egy férfi, akinek valamilyen érintkezése volt nővel, nem konkrétan szex, hanem bármi, az nem ilyen.


Ez az ember steril! És személyiségzavaros is.


Jobbik esetben a story: unalmi estimese.

2016. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
#28 gondolj amit akarsz en tudom ki vagyok! #29 nagyon nem hat meg a nyers stilusod! Eletkeptelen akkor lennek,ha nem tudnam fenntartani magam nem lett volna soha nom. Azt,hogy te "ferfi" letedre miert veded a noket ez is fura profeminista hozzaallas! Mindegy nem magyarazkodok egyikotoknek sem a kerdesre egyikotok sem valaszolt csak ment a szemelyeskedes ! Azt hisztek amit akartok de lehet nekem 10x annyi nom volt mint nektek egyutt veve! Arrol nem tehetek hogy a ti izlesetek ultra igenytelen ezert mar egy kozepszeru no is csucs kategoria nektek luzereknek! Xd
2016. júl. 15. 23:29
 30/50 anonim ***** válasza:
75%
Hát én még a te elcseszett mércéd szerint sem vagyok csúnyácska, de még középszerű sem, nőiesen öltözködöm, tömzsi sem vagyok (170 cm, 52 kiló, sportos), de szóba sem állnék egy ilyen kérdést kiíró vesztessel, mint te. :)
2016. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!