Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit akar a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar a párom, ha becsuszna a baba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoba kerult a multkor h egyutt legyunk vedekezes nelkul akkor azt mondta eloszor h rendben ha nem lesz baba (pl ha 28napos ciklusnal 26.napon vagyunk egyutt)aztan utana momdta h de igazan ot nem zavarna ha becsuszna a baba es tegnap egyutt is voltunk vedekezes nelkul majd utana mondta h de o nagyon merges lesz ha becsuszik...a kimondott szavaknak sulya van..nem ertem ot..nem dobalozhat ilyen dolgokkal csak ugy...
2016. júl. 17. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan dolog, hogy ne itt kérj segítséget, hanem egy párkapcsolati terapeutánál ...ide elég sok idióta írogat.
2016. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálam a Badoon fent levés és a képembe hazudás ezen okból már konkrétan volt és lenne is szakító ok, nincs rá mentség.


25/F

2016. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Neki nem gond, ha becsúszik a baba, te maradsz ott terhesen. Ő meg majd kúrogat valakit a badoo-ról.

Ez a pasi legfeljebb csak dugni jó. Komoly kapcsolatot ne tervezz vele, gyereket pedig eszedbe se jusson! Hacsak nem az a cél, hogy egyedülálló anya legyél.

2016. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem kerdeztem ra a badoora mert akkor balhe lenne h nezegetem a telojat.pedig csak az idot akartam megnezni rajta.ha felhozom aznap este akkor azt mondana h nyomozok es kemkedek utana...figyelek egyelore...es meglatjuk mi lesz
2016. júl. 17. 13:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki már hőt mér, az babát akar. Szóval kérdező te akarsz, ha nem akarnál védekeznél és nem engednéd, hogy a párod koton nélkül szexeljen.
2016. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nem azert merem a hom..leirtam h hormonproblemaim voltak.nem volt peteeresem fel evig.gyogyszert szedtem ra srtb

az orvos is mondta h jo ha merem

2016. júl. 17. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!