Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ez miatt ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ez miatt ez után már nem úgy tekintek a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy régebben smárolt egy csajjal mert mindig is izgatta szerette volna kipróbálni. Hát nem tudom lehet én vagyok túl konzervatív vagy rosszul neveltek nem tudom. De nem néztem volna ki belőle. Ezek után nem tudom mit gondoljak róla.


28/f


2016. júl. 17. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes vagy. Nem a kapcsolatotok ideje alatt történt, hanem előtte. Az, hogy mi volt a múltban, azzal te ne foglalkozz. A jelenben is csinálja, most jelenleg? Ha nem, akkor meg mit hisztizel? Senki se tökéletes, te se vagy az. Kíváncsi volt, megtette..és? Nem embert ölt, vagy hasonló, hogy még bűntudatot kelljen emiatt éreznie.


De ha képtelen vagy ezt elfogadni, és őt is úgy ahogy van, akkor szakítsatok.

2016. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Tiniként az ember kipróbál dolgokat, néha hülyeségeket is csinál... Te egész életedben semmi vállalhatatlant nem tettél?
2016. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek. De én se próbáltam ki milyen másik faszival smárolni na mind 1...igaz nem is vonzott a dolog.
2016. júl. 17. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

De hisztizel. És már az egó is megszólalt a hárítással együtt:

"De én se próbáltam ki milyen másik faszival smárolni na mind 1...igaz nem is vonzott a dolog."


Őt meg érdekelte, fogadd el, és te meg ebből az apró pitiáner ügyből csinálsz elefántot?


Hol marad a ami kapcsolatokban az elfogadás? A te múltad olyan patyolat tiszta talán?

Soha nem csináltál semmilyen h..lyeséget?

2016. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jólvan nyugi csak egy kérdés volt nem kell kiakadni... :D
2016. júl. 17. 13:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy meglepődtél de végül is csak egy csók volt, nem feküdtek le egymással.
2016. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj.

A lány lány kapcsolat teljesen másabb mint a fiú fiú. Vagyis ha megkérdezel egy átlag hetero pasit, izgatónak fogja találni a két lány közötti kapcsolatot.

Na ez csajoknál is ugyanúgy megvan. Miért? Mert egy lány ugyan úgy megnéz egy másik lányt. Szép cici popó formás test. Na félreértés ne essék nem játszok a masik csapatba de ez tényleg így van.

A legtöbb csaj kipróbálná milyen egy másik lánnyal a csók, akár több is. A baratnőd kipróbálta. Na bumm semmi baja nem lett tőle. A tinikor furcsa fellobbanásokat eredményezhet. 😉

2016. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi szórakozásból mindig smároltunk anno a barátnőimmel, sőt, az egyikkel többet is csináltunk. A barátom csak nevet rajta, ahogy az szerintem normális.
2016. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon én is csókolóztam kíváncsiságból lánnyal,de senkit sem zavart.
2016. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!