Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem zavar vagy Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar vagy Ti is megsertodnetek?

Figyelt kérdés

A pasim pont 1eve vett uj Iphone telot. Jo sokba kerult ..meg reszletre vette ami meg nem jart le.

De most kitalalta hogy neki masik Iphone kell. Es ujara akarja cserelni.

Igaz nem akar fizetni erte..ezert cserelne vagy szamittatna be a mostanit...

Azt mondta 20nal tobbet nem akar rafizetni...

Illetve megigerte higy megbeszeljuk ha elcsereli stb.

Erre latom facen hogy az egyik haverjanak irt kommentbe h elado a teloja...


Ugy felhuztam magam.


Minek evente uj telefon??

Plusz miert nem beszeli meg velem a terveit?


2016. júl. 19. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Két kérdés:

1. Most akkor az ő pénze, vagy nem?

2. Probléma nélkül megengedheti magának ezt a kiadást (tudja fizetni a kölcsönt, nem megy kárára a megtakarításaitoknak stb.)?


Ha mindkettőre "igen" a válasz, akkor vonulj szépen vissza, nem a te dolgod. Neked ez buta hóbort, neki viszont fontos (szerintem is hülyeség amúgy, ne érts félre). De ha az ő pénze és megengedheti, akkor gyakorlatilag nincs beleszólásod. Az persze jó, ha megosztja veled, hogy mit tervez, de ennyi.


Meg tudod mondani pontosan, hogy mi zavar ebben és min húztad fel magad? Az, hogy "szerintem hülyeség", nem indok.

2016. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Jo Neked, h ez a legnagyobb problemad...
2016. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mi a franc közöd van a pénzéhez?


Megsúgom, amíg nincs közös kassza és nem a tiédből veszi el, addig semmi, de SEMMI jogod beleszólni.


Szerintem is idióta hóbort, ettől függetlenül senkinek semmi köze hozzá, neked sem, szóval foglald le magad inkább mással, például a saját dolgaidal.

2016. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Az egyik Kedves valaszolo irta hogy "neha osszejarunk" elnezest.de EGYUTT ELUNK.


Amugy O jobban keres nalam

Sosem kert meg kolcson es sose volt meg baj az anyagiakkal...

2016. júl. 19. 13:25
 15/22 anonim ***** válasza:
Még közös kasszánál is ha ő keres többet,joga van lecserélni a személyes cuccait megkérdezés nélkül.Ő dolgozott meg a pénzért.
2016. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tehát a konyhapénz közös, ha meg venni kell valamit, akkor felezitek. Akkor vigyázz, nehogy elkérje a teló árának a felét!

Egyébként úgy látom, hogy megtakarításotok - mármint közös - nincs. Nekem nagyon furcsa ez a viszony így, lehet, hogy maradi vagyok.

De ugye akkor mindenki magára főz, mos, vasal, takarít? Vagy csak Te vagy olyan balek? Már bocs...

Ma egy teló, holnap egy motor, holnapután egy autó, majd egyszer vesztek valami nagyobb dolgot felesbe, mondjuk egy lakást, aztán hipp-hopp eltűnik, mert lesz egy jobb üzlet.

Fogadjunk, azt sem tudod, mennyit keres a pasid havonta, vagy mennyi pénz forog meg a kezében, ha nincs havi fixe. Tulajdonképpen ha így nézzük, nem is értem, egyáltalán miért is közölte Veled, hogy új telót akar? Ha nincs rálátásod a pénzügyeire, akkor ezt a pénzt akár utcalányokra is költhetné vagy elkártyázhatná.

De ha Neked ez kell?

2016. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne hisztizzél kislány. Hagyd ott ha nem tetszik valami és nem lehet megbeszélni. Ilyen egyszerű.
2016. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Utolso jol elkanyarodtal a tematol.

Annyit kellene okosmodni amennyi eleg...egy kicsivel sem tobbet.

1)tudom mennyit keres

2) motorja VOLT pont miattunk adta el mivel az ERTE kapott osszeget felretette amihez nem nyul.. Ez majd kozos lakasba megy...

3)k..rvazni nem jar

4)en sem szeretem ha rjatma szamonkerik mire koltok

5)soha semmit nem vesz maganak...ruhat is ritkan...

Szoval azt se mondhatjuk h kifolyna a penz a kezebol. Ami megmarad a fizujabol megy felretevesre.


Ennel tobbhoz meg neked semmi kozod

2016. júl. 19. 13:47
 19/22 anonim ***** válasza:

4)en sem szeretem ha rjatma szamonkerik mire koltok


Szép dolog a kettős mérce, te se szereted, ha számonkérik, mire költesz, de arra simán feljogosítva érzed magad, hogy belepofátlankodj abba, ő mire költ.. Főleg, hogy nem folyik ki amúgy a pénz a kezéből. Csak gratulálni tudok.

2016. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg?
2016. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!