Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mackos urak van olyan koztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackos urak van olyan koztetek akinek sikerult csinos holgyet felesegul venni vagy mindegyikotoknek teltebb idomu tulsulyos holgyemeny jutott?

Figyelt kérdés
Az ismeretsegi koromben a mackos urak vagy aggszuzek maradtak vagy teltebb nehezebb holgyet sikerult elcsabitaniuk! Van itt olyan akinek sikerult jo kinezetu elso osztalyu part talalni? :/

2016. júl. 20. 19:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#5 #10 Egy szoval nem mondtam hogy en mackos lennek vagy nem jutna no! En a kornyezetemben elo "mackos" illetekesekrol tettem fel egy kerdest! Nem tudjatok hogy nezek ki ! En egy kifejezetten szalkas csavo vagyok,van par haverom akiknek gondja van a csajozassal o miattuk tettem fel a kerdest!
2016. júl. 22. 02:04
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenki olyat vesz feleségül, amilyet akar, amilyet szeretne. Ha lelkileg passzol a két ember, kitartó udvarlással sok mindent el lehet érni. Csak nem nyafogni kell, meg hisztizni, hogy egy randi után nem omlott a karjaidba a nagy semmire föl a leányzó.


Az ízlések meg nem egyformák. Vékony, sportos pasinak is kellhet telt nő, és fordítva.


Van egy férfi kollégám, aki megcsinált már két Iron Mant, lefutott pár maratont, nem mackós egy csöppet sem, mégis a kifejezetten plus size-os nőket szereti. Már ha finoman akarok fogalmazni, szóval legyen rajta mit fogni, de bőven. Egy manöken nem érdekelné.


Nyilván van ez fordítva is. A lényeg, hogy sok telt nőre is van pályázó sok, meg persze a vékonyakra is, és a vékonyak sem nézik csupán a külsőt. Persze Brad Pitt fizimiskájával jobban az esélyek az első randin, de pár hónap múlva már ez számít a legkevésbé.

2016. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sértő ez a kérdés...

Én 180cm vagyok 90kg--> telt nő

A párom 180cm 93kg--> izmos, de nem kigyúrt férfi.

Szeret rám feküdni, bírkózni velem stb :D mi lenne vele ha 50kgos barátnője lenne? Agyon nyomná és nem élvezné vele a mindennapokat.

2016. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak nem kepes felfogni a dionyi agyaval ez a h-lyegyerek... Hetek ota irogatja ki a mackos baromsagait
2016. júl. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én remélhetőleg idén veszem el, de lehet jövő év eleje lesz.

Nem egy átlagon felüli barátnőm volt.

Humor, sok beszéd, megértés. Ennyi. Persze okosabb vagyok az átlagnál, majdnem minden témában jártas vagyok.

2016. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Én eddig nem is tudtam hogy vannak első osztályú és nem első osztályú nők.
2016. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!