Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egy lány akivel barátok lettünk aztán majdnem jártunk is de valahogy nem jött össze a dolog.Mostanában olyan mintha kerülne mert régen sokat dumáltunk és viccelődtünk de most nem arra jön amerre én(régen együtt mentünk haza).

Most mikor akartam vele beszélni suli után akkor lerázott(lehet hogy nem rázott le,csak nekem tűnt úgy) annyival hogy ő más-merre megy mert még beugrik a suliba stb...

Miért lehet ez?És én járnék még vele de azt nem tudom hogy ő is járna e velem...hogyan tudhatnám meg? (ciki lenne nyíltan elmondani neki mert abban maradtunk legutóbbi alkalommal hogy barátok maradunk ami két hétig úgy is volt aztán jött ez a kerülős dolog)

Vagy az egészet csak én gondolom rosszul?

Márcsak 1 kérdés: Hogyan tudhatnám meg hogy tényleg kerül e vagy csak én vagyok hülye?


2010. ápr. 16. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megkérdezed tőle hogy "Kerülsz vagy csak én vagyok hülye?"
2010. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó de akkor feltételezné rólam hogy még bukok rá és annyi a barátságnak.Sajnos nem vagyok egy magabiztos fiú egyébként 17/F

Ja, és a lányok véleményét is várom!ha lehet akkor leírnátok hogy ti mit gondolnátok erről a dologról?

2010. ápr. 16. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne higgye, amikor tényleg buksz rá. Én mindig azt hallom, hogy a barátság megalázó, és nem egyértelmű visszautasítás. Lehet, hogy egy kicsit rámásztál azalatt a két hét alatt.
2010. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM ÁLLJ SZEMBE VELE, ÉS MONDD L NEKI, HOGY MIT ÉRZEL...EZ A LEGJOBB MEGOLDÁS...ÖSZINTESÉG A KULCSA MINDENNEK:)
2010. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!