Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem rég kitalálta, hogy legyünk mással is, tehát ilyen nyílt kapcsolat féle. Végül rábólintottam. Azóta lefeküdtem egy másik férfival,és a barátom totál fura lett. Kicsit úgy viselkedik, mintha megcsaltam volna. Mire fel gondolja ezt? Ő az aki kitalálta az egészet, akkor most már igya a levét...

A másik meg, hogy szeretem őt, de annyira jó ezzel a másik sráccal..


2016. júl. 21. 05:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Édes vagy! Az én barátnőm ebbe nem ment bele. Pedig mindkettőnknek lett volna más akivel.... :)) Szerintem azért fura a pasid mert neki nincs kivel lefeküdnie. Szerintem.
2016. júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Baromság az egész, ha már ilyenekre van szükség. Én dobnám aztán lesz ami lesz.
2016. júl. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én alkalmazkodtam hozzá inkább mint hogy megcsaljon és most hogy látja ez nálam működik féltékeny. De nem értem hogy miért.

Nem akarom elveszíteni ami megtörtént az megtörtént nemnllehet már rajta változtatni. Nem tudom hogy engeszteljem ki?

2016. júl. 21. 09:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ő találta ki akkor miért nem csajozik be? Nonszensz....
2016. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Edes istenem, nulla emberek mindenhol...
2016. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elképesztő... Szerinted kérdező, hová vezethetnek az ilyen kapcsolatok? Szerintem kb. a teljes lelki kiüresedéshez. Te így képzelsz el egy párkapcsolatot?
2016. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs miért kiengesztelned. Valószínűleg nem számított rá, hogy neked is bejön a dolog. A legtöbb ilyen kapcsolatban szerintem a pasi legálisan férekefél a nő meg otthon sír. Sokszor hallani, hogy a nők nem tudnak érzelmek nélkül szexelni, gondolom azt hitte nálad is így lesz.
2016. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát azért nem teljesen érzelmek nélkül volt mert kedvelem a srácot.
2016. júl. 21. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Nem gondolta hogy ennyire élvezni fogod. 😄
2016. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!