Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden napi találkás probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden napi találkás probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom dolgozik, reggel 7-től 4-ig, szombaton is, csak akkor hamarabb végez.

Egy városban lakunk, egymástól fél órára.

Sajna ő nem jöhet hozzánk(hosszú lenne elmagyarázni).

Heti 4x ott alszom nála(ami azt jelenti, hogy fél öttől másnap indlásig vele vagyok), illetve 3x meg 1-2-3 órákra találkozunk(tehát minden nap együtt vagyunk). Ha lemondok bármit, hogy dolgom van, egyből azt mondja, hogy ilyen gyenge kifogást, meg, hogy hazudozom.

21 évesek vagyunk.

Én a családommal is szeretek lenni, meg most egy nehéz korszak van, és segítünk nagyon a családban egymásnak, amit a párom is tud.

Örülök, hogy velem akar mindig lenni, de nem érti meg, hogy nem hazudok. Például őt az zavarja, hogy miért nem alszom vele minden este. Elmagyaráztam neki, hogy a családom nagy részét csak este láthatom, mert nagyon sokáig dolgoznak, de nem, ez sem jó.


2016. júl. 19. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar sajátítani és/vagy betegesen féltékeny, egyik sem jó alap egy hosszú kapcsolatnak.
2016. júl. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Na és vajon miért nem mehet hozzátok? :D :D Itt is a válasz...Mert a család már most látja,h párod egy kész hisztérika idegroncs ha nem vele vagy és még sehol semmi, de már a családodtól is teljesen el akar szakítani... Gratula! Szép kis kapcsolat. Amúgy minek minden nap találkozni???? Nem értem. Heti 2x-3x találkozni miért nem lehet? Annyit mondok, h ez a kapcsolat nem lesz így hosszúéletű. Vagy te vagy ő megfogja unni!
2016. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

>Ha lemondok bármit, hogy dolgom van, egyből azt mondja, hogy ilyen gyenge kifogást, meg, hogy hazudozom.

>Például őt az zavarja, hogy miért nem alszom vele minden este.


Ezek igen nagy piros zászlók. Egyrészt határozottan utasítsd vissza, amikor hazugnak nevez vagy kifogásoggal vádol, másrészt meg kell értetned vele, hogy igenis vannak más emberek az életedben rajta kívül is, és mindig is lesznek. Ha ezt nem érti meg és nem fogadja el, az baj, mert hosszú távon komoly gondokat fog okozni. Légy normális és kulturált, de ne hagyd, hogy így kezelje a helyzetet.


>Sajna ő nem jöhet hozzánk(hosszú lenne elmagyarázni).


Újabb piros zászló. Miért is?

2016. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, nagyon!!! :)

Utolsó válaszoló:

Több okból is, de a legeslegnyomósabb, hogy Anyukám alkoholista, skizofrén. Nem egyszer volt, hogy részegen összeesett, kiönt valamit és ott marad a folt mert nem takarítja fel, vagy a mosógépnek múltkor a csövét nem tette a kádba és mire haza értem minden úszott a víztől...ez nyáron megoldódik már, de ez volt az ok amiért én nem hoztam oda.

Illetve tett pár dolgot, amiért a szüleim nem kedvelik(Ott hagyott a buli kellős közepén mert levágott pasi létére egy hisztit).

2016. júl. 19. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!