Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami más lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami más lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Tudom, h ti ezt nem tudjátok a barátom helyett megválaszolni, de gondoltam valami tippeket adhatnátok :/

Szóval, nem 1x kérdeztem őt de úgy veszem észre, h mindig kitér a válasz elől...


Pár hete illuminált állapotban (azt mondják, h részeg ember mindig igazat mondd) azt mondta, h ő úgy érzi, h én nem szeretem már őt úgy mint az elején, nem bújok annyit. Kérdeztem tőle, h ezt miből gondolja, mivel szerintem egy cseppet sem változtam fél év alatt, ugyanolyan rajongva szeretem őt stb.

Ma is valamiről beszéltünk és rátért ilyen meghittebb beszélgetésre, majd hirtelen: "Jaj, de látom most ilyenre nem vagy vevő :)". Miközben sosem vágtam a szavába, h "Hagyd ezt drágám ,most nincs kedvem ehhez!". Ezután is megkérdeztem, h miért feltételez mostanában ilyeneket, h én nem szeretem őt és h ilyenhez nincs kedvem. Válasza, h ő csak csipkelődött. Nem tudom... Nem nagyon hiszem, h ez csipkelődés, mert nem ez az első ilyen hasonló megjegyzése.

Én már olyanra is gondolok (lehet totál hülyeség), h talán van valaki a képben és ezzel próbálja a hibáját kompenzálni?! H úgymond rám fogja a dolgot... Hmmm :/ Tényleg teljesen tanácstalan vagyok így, h nem beszél róla :/ Szerintetek? Volt valakinek esetleg tapasztalata?


2016. júl. 18. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy érzi, hogy elhidegültél tőle. De lehet, hogy csak hozzászokott a jóhoz. Bizonyítsd be neki az ellenkezőjét.
2016. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját érzéseit (azok fakulását) vetíti rád.
2016. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!