Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 órás főállás mellett barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 órás főállás mellett barátnőzés egyenlő a házassággal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy itt vagyok 27 évesen, 21 éves koromig nőt nem láttam, csak azt kaptam, hogy ilyen meg olyan ronda vagyok és sosem lesz senkim, és SEMMIM (munkám pl)...


Na hát azóta voltam már jó pár nővel, meg munkám is van, megvagyok rendesen belőle, mondjuk "tombolós éveim" nekem nem voltak, csak mindig a "szemétszedés" hatalmas kinlódások árán. Mert tudjátok nekem még a legalapabb nők is ugy lettek meg, hogy taknyomon csúsztam és próbálkoztam nagoyn sokat.


Most van egy barátnőm, ő elég komolyan gondolja a dolgot, mert fél év után már gyerekvállalásról beszél és hasonló dolgokról.


Ugye a 8 órás munka elveszi az életem nagy részét. Este meg sokszor itt van a barátnőm vagy én nála.


Én ezt úgy érzékelem, hogy az álmaim megvalósításának búcsút inthetek.


Ugyanis nekem nem az az álmom, hogy megházasodjak, csináljak gyereket és 8 órás munkákba fásulva tapossam a mókuskereket, mint egy igásló.


A jelenlegi helyzet úgy érzem, hogy erre húz. Ugyanis nem tudok semmiben sem elmélyülni.


Már az is nagy szám volt, hogy heti 2-3 alkalommal el tudtam menni kondiba, ami ráadásul 10 percre van.


Nincs az mint gimiben, hogy hazajöttem iskolából, tanultam mondjuk 2 órát, utána meg leültem zenélgetni a computerrel. Ami elég jól is ment mindaddig, mig elkerültem egyetemre, ahol meg ugye nem lehetett zenélni, mert sokat kellett tanulni.


De még egy üzleti vállalkozás irányában sem tudnék elmozdulni, mert arra is honnan lenne időm :(


Minek csináljak gyereket egyébként is, ha nem tudnám eltartani? Mármint el tudnám, mert jobban keresek, mint az átlag, de azért még valóságban ez sem elég túl sok mindenre.


2016. júl. 21. 20:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
97%
Akkor mondd el ezt neki, és kész. Ha nem akarsz gyereket, ne csinálj. Vagy elfogadja, vagy nem, és tovább áll, keres olyat, aki családot akar, nem a gimis éveit sírja vissza közel a 30-hoz. A te életed nem kell másért feláldoznod. Kondizhatsz meg zenélhetsz 100 éves korodig is család nélkül, csak az aktuális csajoddal tisztázd, hogy nálad ezek fontosabbak, mint a gyerek meg hasonlók.
2016. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:

mert jobb, hogy gürizni egy semmitmondó fizetésért, hogy meglegyen a család?


és ugy nőjön fel a gyerek, hogy nem is lát a folyamatból az ember sok mindent? MERT A MUNKÁBAN ROHAD? Amit egy idő után természetesen megun, belefásul, megáll a fejlődés. Az infláció meg nem. Ugyhogy a fizetés szépen lemarad a valóság igényeitől, a megélhetés igényeitől.


És mivel a legtöbb ember csak ennyit volt képes elérni, ezért ez a jó? Aki mást mond az önző?


Egyébként meg egy férfi szerencsére 35 évesen is csinálhat gyereket, nincs semmi gond. Persze megértem a nőket, hogy ketyeg az óra és "fogni kell egy pasit".


De ezek nagyon komoly dolgok sajnos. :(

2016. júl. 21. 20:29
 3/54 A kérdező kommentje:
ja és azt ne is tegyem hozzá, hogy nagyon sok fiatal milliomos a gimis éveiben kezdte a tevékenységeit, amiből aztán a vagyona lett.
2016. júl. 21. 20:30
 4/54 A kérdező kommentje:

meg most ŐSZINTÉN?


van olyan ember, akinek az az álma, hogy legyen egy családja, akit eltart mókuskerék munkából meg közepes fizetésből?


Ebben az érvelésben az a nagyon furcsa, hogy miért akarna valaki igy családot, HISZEN ÚGYSE FOGJA TÚL SOKAT LÁTNI ŐKET...


Mikor mondom a barátnőmnek, hogy szerintem előbb a biztos anyagi helyzet lenne a fontos és majd aztán gyerek, hogy ne legyen már rossz annak a szerencsétlen utódnak, akkor forgatja a szemét, mintha valami hülyeséget mondanék...


Tényleg ennyire felülirja a nők gondolkodását az, hogy "ketyeg az óra, fogynak a petesejtek"?

2016. júl. 21. 20:33
 5/54 anonim ***** válasza:
96%
Nem értetted meg amit az első válaszoló irt. Gondolkodhatsz így csak közöld a csajoddal, hogy ne veled tervezzen, ugyanis ahogy írtad a biológiai óra ketyeg. Nem hisztizni kell, hanem kommunikálni, de ne lepődj meg ha elhagy.
2016. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarnék 35-40 évesen szülni. De ezt te sosem fogod megérteni.
2016. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
nők meg azt nem akarják megérteni, hogy a pasiknak sem leányálom, hogy 40-50 évet robotoljanak a gyakorlatilag nagy semmiért (az elvégzett munkához képest csekélységért)
2016. júl. 21. 20:37
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
A másik meg, ha nem jön össze a vállalkozásod és ott vagytok gyerek nélkül 30as éveitek végén és nem jön össze? Tudod te mennyibe kerül egy lombik? Nekem inkább úgy tűnik kifogásokat keresel, mert inkább magaddal akarsz foglalkozni. De ne várd már el, hogy várjon rád amíg úgy nem gondolod. Nyilván a semmire nem kell szülni, de ne essünk át a ló túloldalára.
2016. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
94%
Miért a nők nem dolgoznak? Nem Amerikában élünk tudtommal. Egy nő is ugyan úgy dolgozik, gyakran még többet is. Jön -megy a gyerekekért, házimunka stb. Ilyen alapon senki ne vállaljon gyereket aki nem milliomos.
2016. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
97%

te most mégis mi a sz@rt rináylsz?


Ha nem akarsz gyereket, akkor húzz óvszert, dobd ki a nődet és akkor nem lesz gyereked.


Rinyálás ettől nem fog megmenteni.


Kit érdekel, hogy más mit akar, meg hogy éli az életét? Semmi közöd neked ahhoz, hogy valaki megelégszik a mókuskerékkel... örülj, hogy vannak ilyenek, mert akkor nem lenne kenyér+a többi áru a boltban, amit reggelente leveszel és megzabálsz.


milliomos sem leszel ha itt rinyálsz egy noname oldalon.


Ébredj már föl 27 évesen!

2016. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!